Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel taj hbo go neka promocija pa ga svi masovno rabite ili šta? U suštini me ne zanima suviše, evo sad imam hbo 3 meseca na promociji pa sam prebacio nikad, ali ako je džabe....

Link to comment

Jel taj hbo go neka promocija pa ga svi masovno rabite ili šta? U suštini me ne zanima suviše, evo sad imam hbo 3 meseca na promociji pa sam prebacio nikad, ali ako je džabe....

 

Pa ima promocija valjda do kraja februara, a ako imas odredjeni Telenor paket onda mozes da ga dobijes i za dzabe uz paket.

Link to comment

Pa ima promocija valjda do kraja februara, a ako imas odredjeni Telenor paket onda mozes da ga dobijes i za dzabe uz paket.

Fala, baciću pogled. A jesam i na telenoru, mislim da su mi slali neke poruke u vezi toga ali sam ignorisao

Edited by Ruxin
Link to comment

Fala, baciću pogled. A jesam i na telenoru, mislim da su mi slali neke poruke u vezi toga ali sam ignorisao

 

 

Ako imas pravo na digitalne servise a la deezer i novinarnica onda imas i na hbogo.

Link to comment

Odgledao prvu epzodu Tabua, iako ne volim (i nikad nisam voleo) takav istorijski setting, serija je OK. Naravno, mnogo miriše na Grofa od Monte Krista, a iz onoga što sam dedukovao pretpostavljam da se Taboo odnosi na to

da je imao dete sa svojom sestrom

 

 

 

Glumci su dobri, Jonathan Pryce kao i uvek briljira kao negativac.

Link to comment

Odgledao prvu epzodu Tabua, iako ne volim (i nikad nisam voleo) takav istorijski setting, serija je OK. Naravno, mnogo miriše na Grofa od Monte Krista, a iz onoga što sam dedukovao pretpostavljam da se Taboo odnosi na to

da je imao dete sa svojom sestrom

 

 

 

Glumci su dobri, Jonathan Pryce kao i uvek briljira kao negativac.

 

 

 

 

Mislis polusestrom?

 

A sumnjam da je to. tj nadam se da nije i da ce biti ipak nesot sa dizanjem mrtvaka i ancient Indian tribes. Bumo videli...

 

 

 

 

Gomora je dobra... Ovaj Don Savastone isti Glogovac

 

....shit has hit the fan...

 

Ima malo rupa u likovima tj u njihovim potezima ali je to za progledati kroz prste jer je od pocetka jasno da nisu u pitanju kriminalni geniji.

 

Jedino sto mi bas bode oci je 

 

 

 

promena lika kod Djenara. Prvo ne sme da upuca lika, onda u ode u Honduras i vrati se potpuno drugi lik. Mogli su komotno da ubace da je dosao njegov evil twin...

 

 

Link to comment

 

 

 

Mislis polusestrom?

 

A sumnjam da je to. tj nadam se da nije i da ce biti ipak nesot sa dizanjem mrtvaka i ancient Indian tribes. Bumo videli...

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma sigurno je to,

nestao pre više od 10 godina, sestrica se oseća nelagodno na njegov pomen/u njegovom prisustvu, klinac upravo napunio 10 godina. A oživljavanje mrtvaka mislim da smo već imali u ovoj epizodi.

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Ma sigurno je to,

nestao pre više od 10 godina, sestrica se oseća nelagodno na njegov pomen/u njegovom prisustvu, klinac upravo napunio 10 godina. A oživljavanje mrtvaka mislim da smo već imali u ovoj epizodi.

 

 

 

meni je palo na pamet da je mozda njegov otac njoj ocuh, mada rodoskvrnuce kod Srba nije isto sto i kod Engleza

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...