Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Postoji dvd rip na netu.Samo, ne znam čemu jurenje dvd-ripa. Ukoliko izvor tv-ripa ima HD poreklo, po mojoj proceni (za dobar deo serija), tu nema nikakve prednosti za dvd-rip. U najboljem slučaju, kvalitet je isti, ako već ne preteže na stranu hdtv-ripa. ;)

Link to comment

lie to me je jedna od najboljih, ako ne i najbolja serija koja se trenutno prikazuje u americi. a, tim roth je apsolutni car.da, da, malcice sam pod utiskom. :D ali, tim roth je i dalje apsolutni car.

Link to comment

odgledah Flash Forward sto je izaslo do sada... i nije tako lose... jeste da smaraju sa "oh, my love, our love is so deep, my love" i ostalim mandingo style+spanska serija momentima, ali generalno moze da prodje...jedino sto vec vidim da ce da razvuku na 7 sezona i da cu na pola druge da ispizdim i odustanem od gledanja...

Link to comment

deveta i deseta epizoda dollhousa objasnile, pojasnile, nacrtale, potpisale, zapecatile ... joss je majka, kad je video da ga ukidaju napravio je ono sto smo i zeleli od ostatka serije :Hail:

Link to comment

Bas juce gledao. Da ga nisu ukinuli, razlvlacio bi i ko zna na sta bi licilo. Ovako, jeste da se neke stvari mnogo brzo odvijaju ali bolje i tako nego da razvlace na 5 sezona. Da je planirao 3 sezone i rasporedio radnju na taj period ne bi ga ukunuli posle 2 sezone.

Link to comment
it's always sunny in philadelphia na hrt2 upravo!
Upravo odgledao sve epizode u jednom dahu. Uvek kad to uradim osecam se kao neki klinac koji dobije brdo slatkisa i pojede ih za jedno vece, a onda sutra zali sto je jedino slatko u kuci 'leba i dzema (citaj Kalifornikejsn).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...