Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

A kako vi gledate te HBO i ostale. Preko kompa, odnosno interneta, ili bi mi trebala TV kartica za komp. Tevelizor nemam.

 

 

Ja preko lap topa direkt sa njihovog sajta a posto nemam smart TV prikaco sam HDMI kabal i sljaka bez problema.

 

 

..elem, postavilo prvu epizodu taboo na hbo go..

 
 
Odgledao i ja danas . Za sada deluje zanimljivo, mada mi je malo konfuzno. ali dobro prva epizoda tome i sluzi.
 
Nego jel sledeca izlazi u utorak ili opet u nedelju? Posto videh na TV reklamu da spominju neki utorak?
 
Kad smo vec na HboGo preporukama, Gomorrah mi za sad bas fino ide a evo polako privodim kraju prvu sezonu. A koliko vidim bice jos dve sigurno  :thumbsup:
 

EDIT: Prva  epiozda American Gods navodno stize izmedju 10.03 i 19.03 :)

Edited by *edited by mod
Link to comment

Ne pratiš, na trenutak sam pomislio hoćeš da kažeš da je već izašla nova sezona <_<

Ne pratim, priznajem. Zato sam i ukucao seriju u srč da vidim da li se pričalo o njoj ovde i srč mi je rekao da se pričalo samo o staroj Dirk Gently izvedbi pre nekoliko godina.

Link to comment

Vredi li ič The man at the high castle, da se ne mučim ako je ispala? Gledao prvih 15 min, ali zaspao (pre toga binge session Goliatha, pa zato zaspao).

Edited by dragance
Link to comment

Evo još jednom ovde pa neću više daviti.

 

Pošto je mustang blacflagged za torrente, ja sam skinuo tu Wastelan seriju i aploudovao na svoj google drive, da bi ona mogla da skine. Prošlo je uspešno. Ako je još neko zainteresovan nek mi pošalje gmail adresu na PP pa ću šerovati. 

 

No, još važnije, na drive.u imam odličan dokumentarac. U pitanju je Civilisation: A Personal View by Kenneth Clark, odličan dokumentarac u najboljem BBC maniru, iz dobrih starih vremena, tj. iz 1969 godine, u 13 epizoda. Lik je sjajan, pravi oldskul britiš džentlmen, za bezobraznim pogledom i ponekom zajedljivom opaskom. Svakako, on je stučnjak a ja samo laik, ali, voleo bih da mogu da razgovaram sa njim.

 

Relativno teško se nalazi na torentima ali ga ima. No, ako želite lako da ga skinete, pošaljite mi na pp gmail adresu ( ne znam da li mogu da šerujem sa drugim adresama, ali, snaćićemo se. Titlovi su na engleskom i dobri su. Ne znam postoje li srpski, jer ih nisam ni tražio. 

Eto

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...