Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja progutah wire...nisam htela iz principa ranije, jer mi je homicide life on the street prva ljubav. super je naravno, samo se sad iznervirah kako je glupo stradao omar. od vas koji ste gledali, jel ono luter mahoni glumi patologa? prepoznala sam meldrika u ulozi urednika baltimore sun, i pojavio se manc u jednoj sceni u kafani. i sudija je isto bio detektiv u homicide...

Jeste Luter Mahoni patolog...
Link to comment

Pogledao i ja Pustinju do kraja. Nesto nije bilo prevoda kod nas pa sam iskoristio HBO promociju.

 

Dobra

 

edit: nema je u HBO OD al ima u HBO GO

Edited by katamaran
Link to comment

Zahvaljujući kevinom telenor ugovoru prišljamčio sam se na hbo go, pa sam odgledao gomoru.

 

Serija ima par falinki ali mnogo, mnogo više dobrih stvari. Malo je lošiji narativ, neke stvari su preskočene, neke su se jednostavno desile, a neke ne znamo ni kako ni zašto se dešavaju, pa sam se zatekao zbunjen par puta. Ali produkcija iako Italijanska odlična, režija takođe, par baš jakih, teških scena vrhunski snimljenih. Radnja kompleksna i dinamična, nema praznog hoda, ima iznenađenja, šta više... Brutalno u majčinu, što je samo plus. 

Sve u svemu, preporuka za kuma modernog doba. 

Edited by Mil@n
Link to comment

ja ne znam sto meni ta gomora nije legla uopste, krenula da gledam prvu sezonu i stala, nije me drzalo jednostavno. a verujem da je dobra kao sto kazete

Link to comment

pa omarova smrt je mozda glupa iz njegove perspektive ali je svakako prepuna vrlo jasne simbolike. jesu svi ovi iz houmsajda imali kameo, ima i zenskih.

jeste, simbolika je vrlo jasna, samo mi je bio omiljeni negativac. da da, ona sto je bila sa onim latino detektiva, a sad je od bacje meknoltija ex

Link to comment

Prve dve epizode The Young Pope.

Prva, pretenciozno rezirana uz pretencioznu muziku, ali bez lakoce Velike Lepote.

Druga, znacajno, znacajno bolja i intrigantnija.

 

 

 

Odgledao prosli vikend The Game u cugu. Fenomenalna spijunska serija.

Link to comment

pustina aka wasteland - ceska krimi ODLICNA

 

 

gde nadjes to?

 

 

 

 

 

 

Pošto je mustang blacflagged za torrente, ja sam skinuo tu Wastelan seriju i aploudovao na svoj google drive, da bi ona mogla da skine. Prošlo je uspešno. Ako je još neko zainteresovan nek mi pošalje gmail adresu na PP pa ću šerovati. 

 

No, još važnije, na drive.u imam odličan dokumentarac. U pitanju je Civilisation: A Personal View by Kenneth Clark, odličan dokumentarac u najboljem BBC maniru, iz dobrih starih vremena, tj. iz 1969 godine, u 13 epizoda. Lik je sjajan, pravi oldskul britiš džentlmen, za bezobraznim pogledom i ponekom zajedljivom opaskom. Svakako, on je stučnjak a ja samo laik, ali, voleo bih da mogu da razgovaram sa njim.

 

Relativno teško se nalazi na torentima ali ga ima. No, ako želite lako da ga skinete, pošaljite mi na pp gmail adresu ( ne znam da li mogu da šerujem sa drugim adresama, ali, snaćićemo se. Titlovi su na engleskom i dobri su. Ne znam postoje li srpski, jer ih nisam ni tražio. 

Eto

 

 

Edit: linak

Edited by Bujodrag
Link to comment

ne da ti kvarim pos'o, al pustinja ima na hbo go, ko ima, a civilisation ima na jutubetu svi nastavci doduse sa automatski generisanim titlovima. cisto ako nekom znaci...

Link to comment

nije posao, nego prosto pomažem mustang i, NAJVAŽNIJE, reklamiram Civilisation jer smatram da to vredi pogledati. 

 

No, ako nekome smeta, recite. reći ću moderatorima da obrišu moj post. Poslušaće me, jer mi to nije prvi put :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...