Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

gde nadjes to?

imaš na piratima, samo kucaj wasteland i traži torent gde piše valjda ex-yu subs, naši titlovi su nalepljeni, 1080p je verzija 

 

ima i na ulozu manjih fajlova, ranije nije bilo engleskih titlova, možda su do sad izbacili, pojma nemam, al ova prva varijanta ti je najjednostavnija 

Edited by jiraiya
Link to comment

jbga, ja sam black flagged za downloads....meni treba direktan stream sa divljih sajtova...kao na primer

watchepisodes.to

 

Edited by mustang
Link to comment

imaš na piratima, samo kucaj wasteland i traži torent gde piše valjda ex-yu subs, naši titlovi su nalepljeni, 1080p je verzija 

 

ima i na ulozu manjih fajlova, ranije nije bilo engleskih titlova, možda su do sad izbacili, pojma nemam, al ova prva varijanta ti je najjednostavnija 

Je l to ovo 

http://www.imdb.com/title/tt0191748/

 

Edit, nije.

 

Dajte imdb linak ili tako nešto, da nadjem na torentima i skinem pa da šerujem sa mustang

 

ne mogu sad da tražim jer moram spavati, ako uspem

Edited by Bujodrag
Link to comment

ja progutah wire...nisam htela iz principa ranije, jer mi je homicide life on the street prva ljubav. super je naravno, samo se sad iznervirah kako je glupo  stradao omar. od vas koji ste gledali, jel ono luter mahoni glumi patologa? prepoznala sam meldrika u ulozi urednika baltimore sun, i pojavio se manc u jednoj sceni u kafani. i sudija je isto bio detektiv u homicide...

Edited by gagilija
Link to comment

pa omarova smrt je mozda glupa iz njegove perspektive ali je svakako prepuna vrlo jasne simbolike. jesu svi ovi iz houmsajda imali kameo, ima i zenskih.

Link to comment

Skida se :)

 

Jbg, u poslednje vreme, umesto devojaka, skidaju mi se sve neki torenti  <_<

 

teži posao je završen, sad samo treba da nadješ devojku koja bi gledala Pustinu  :fantom:

nalepljeni titlovi idu gratis :D 

Edited by jiraiya
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...