Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jeste svašta ostavljeno za sledeću sezonu, ali efektan je tizer. Bolje tako nego da su pokušali da natrpaju tonu ekspozicije u ovih par epizoda. 

 

Meni generalno glupavo zvuči taj Alias pristup, razni holističari™ iz tajnog vladinog programa nekako pobegnu na slobodu & hijinks ensue. Tako da očekujem da serija smori kad krenu u objašnjavanje svega toga.

Link to comment

I mene taj blackwing aspekt najmanje zanima, neka ga u pozadini ako mene pitaš.

 

A o fari smo mislim saznali sasvim dovoljno, ne sećam se da njena biografija ™ ima nekih bitnih rupa za ispuniti.

Link to comment

Kruna dosta bolja u drugoj polovini, dinamičniji odnosi međ likovima podigli su nivo serije na dosta bolji. Litgou nikad bolji kao Čerčil, vizealno serija je fenomenalna i sjajno snimljena. 

Link to comment

Odgledao pola Dr. Foster. Preporucio mi IMDB kao triler, za sada samo porodicna drama. Korektno. Igra Suranne Jones (?), Bailey iz Scott and Bailey. Gledljiva je, ali meni ona definitivno nije za glavne uloge, a ovde se sve vrti oko nje i sve vreme je u kadru.

Link to comment

pustina aka wasteland - ceska krimi ODLICNA

kakva odlicnost! uhvatio par epizoda, definitivno moram da svucem celu.

jedinstvena atmosfera, reko bih, kolko sam mogao videti u tih par epizoda, vrlo dobra prica, i savrsena oldskul gluma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...