Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao Dirka Džentlija do kraja sezone, neviđeno je dobro. Moglo je na milion i jednom mestu da se pretvori u lostovsku papazjaniju, ali nije. Do kraja se ispostavi da sve interno ima smisla :O Čak i putovanje kroz vreme, što se praktično nikad ne dešava!

 

U principu jedina zamerka koje bih mogao da se setim je da cela stvar ima stvarno minimalne veze sa Daglasom Adamsom. Ni likovi, ni setting, ni ton, ni stil humora, ni ništa. Na početku ne treba da piše "based on" nego "loosely inspired by".

 

E da, i devojčica koju sve vreme pokušavaju da spasu ubedljivije glumi psa nego čoveka. Ali to su sitni detalji - sve ostalo je fenomenalno! 

Link to comment

Ja sam misilio da je to mene jer volim neobična sranja pa reko bolje da ne preporučujem (generalno nije prihvaćeno ne znam kako), ali +1, malo mi je šta od televizije bolje leglo ove godine.

Edited by Ruxin
Link to comment

Aaron Douglas je odličan posao odradio u celini, ne bih ga ni povezao sa glumcem iz Battlestar: Galactica da nisam video ovu minijaturu (na 30 sec):

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Samo da znaš se internet složio da je kul hejtovati maxa landisa i sve što on napiše, jer je izjavljivao neka sranja po intervjuima valjda. Čisto da se ne obrukaš u nekom intelektualnom društvu, pa da kažeš da voliš dirka :fantom:

Link to comment

Ja sam misilio da je to mene jer volim neobična sranja pa reko bolje da ne preporučujem (generalno nije prihvaćeno ne znam kako), ali +1, malo mi je šta od televizije bolje leglo ove godine.

 

+1

 

Gledam gomilu koječega, al' Gently mi je baš čučnuo.

Link to comment

Eto, sad su vam mišljenja dobila Weenie Bump pa možete obojica hrabro da uživate u iskrenosti. Nema na čemu.

 

@Ruxi: Nemam pojma ko je Max Landis i šta radi, ali na YT mi deluje OK. Evo sad vidim da je napisao Chronicle, što je bila valjda najbolja superherojska dekonstrukcija od Alana Moora na ovamo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

+1 za chronicle, ali je samo napisao, josh trank je režirao. 

 

Sin johna landisa, umereni rich douchebag valjda...mene briga, neću ga zvati na slavu svakako :fantom:

Link to comment

+2

 

Upravo zavrsio. Bas dobra. Onako, u lekareovskom stilu..

 

Svidja mi se sto nije one man show, vec ansambl. Gluma odlicna. Berlin kao poseban lik u seriji..

 

I naravno, Mishka sve bolja i bolja s godinama

 

CxCHHJSUsAEHkQQ.jpg

 

:wub:

 

Opasno sam se ubedačio što je kraj serije. Hoće li biti i druge sezone, zna li neko? Sviđa mi se skoro kao Homeland. Baš, baš dobra serija, odlično osmišljena.

 

U međuvremenu nastavljam sa mad menom, stigao sam do polovine druge sezone....a tugu za berlin stejšnom ću pokušati da utopim sa The Killing serijom.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Opasno sam se ubedačio što je kraj serije. Hoće li biti i druge sezone, zna li neko? Sviđa mi se skoro kao Homeland. Baš, baš dobra serija, odlično osmišljena.

 

U međuvremenu nastavljam sa mad menom, stigao sam do polovine druge sezone....a tugu za berlin stejšnom ću pokušati da utopim sa The Killing serijom.

the killing - odlicna serija

Link to comment

Opasno sam se ubedačio što je kraj serije. Hoće li biti i druge sezone, zna li neko? Sviđa mi se skoro kao Homeland. Baš, baš dobra serija, odlično osmišljena.

 

U međuvremenu nastavljam sa mad menom, stigao sam do polovine druge sezone....a tugu za berlin stejšnom ću pokušati da utopim sa The Killing serijom.

Dobra razonoda BS ipak...

Forbsova, Uhhh...

A glavni glumac me podsetio na vrhunsku Spooks...

Link to comment

Odgledao Dirka Džentlija do kraja sezone, neviđeno je dobro. Moglo je na milion i jednom mestu da se pretvori u lostovsku papazjaniju, ali nije. Do kraja se ispostavi da sve interno ima smisla :o Čak i putovanje kroz vreme, što se praktično nikad ne dešava!

 

U principu jedina zamerka koje bih mogao da se setim je da cela stvar ima stvarno minimalne veze sa Daglasom Adamsom. Ni likovi, ni setting, ni ton, ni stil humora, ni ništa. Na početku ne treba da piše "based on" nego "loosely inspired by".

 

E da, i devojčica koju sve vreme pokušavaju da spasu ubedljivije glumi psa nego čoveka. Ali to su sitni detalji - sve ostalo je fenomenalno! 

meni smeta sto je cela prica oko black winga, a posebno glavnog protagoniste dosta sturo ispricana, kao da su ostavili to za sledecu sezonu. isto i za faru vazi, samo u nagovestajima se pojavljuje njena zivotna prica. druga stvar, nisam bas mario za bro momente izmedju dirka i todda. osim toga, veoma zabavna serija, cudi me da je pokupila toliko slabe kritike.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...