Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Weenie, poglej temu "Ubice mog oca". Pocni da gledas seriju pa te cekamo u razvijanju teorija. Tvoja besprekorna moc opazanja nebitnih stvari ce svakako doprineti pronalazenju ubice.

True Detective na srpski nacin samo jos bolje jer kraj serije sigurno nece biti onakvo sranje kao u TD. Otvoreno toliko tema, dato toliko hintova, a sigurno neki tamo moler nece biti ubica. Beograd je Luizijana, kukuruziste mesto ubistva, Vuk Kostic je Mekonahi, jedino fale sise Alexandre Daddario :(

8,9 na imdb- sta znam, to ti je rang Gadfadera pa ti budi hrabar pa preskoci to.

Link to comment

Rts1 nedeljom u 20h. Bile tri epizode, video sam da ih ima negde i online. Ukupno 10.

 

Srpska krimi serija- to ne mozes da ne gledas :)Salu na stranu, serija je sasvim ok. Zaplet je veoma dobar, ostaje da se vidi kako ce se dalje razvijati. A nisam slucajno pomenuo TD, vidi se da im je to bila zvezda vodilja.

O manama necu, to je tvoj fah :P

 

Meni je ovo prva nasa serija koju pratim u poslednjih desetak godina.

Link to comment

Pa ne, sasvim si dovoljno rekao o manama tim poređenjem sa TD. Ali pošto sam mazohista, šibni mi ako imaš link za te propuštene epizode na PM. TIA.

Link to comment

jebo topika, gledaj seriju, carska je.

 

 

Zavrsio sam je sinoc. Vaistinu odlicna...

 

Popravio si se. Preporucio si mi i ono sranje od PeniDredful tj. oprao si se za sada za to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...