Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jao da, u pravu si, ja ovako iz glave. Mislim da je u 15h, ali tačno da je u nedjelju. Znam da sam htio da odem ali mi se pomiješali dani zbog nekih drugih obaveza. 

Link to comment

da li je neko izdržao pa da možda još uvek gleda lucifera? treba neko objektivan da mi kaže da li sam se ko žaba skuvao u trešu ili se dosta poboljšala serija.

 

the good place-u očekivano raste kvalitet svakom epizodom, a ako je suditi po dve epizode, mislim da ću redovno pratiti  people of earth. 

 

Lucifer je jako dobra limunadica. Meni je onaj glavni lik super a i kompletan kasting je legao - i kad je tako, serija retko kad omane.

 

Deo gde Lucifer u poslednjoj epizodi svira Unforgiven na klaviru mi je onako...:Hail:

 

 

Nego gleda li ko Mladog Papu? Prve dve epizode mi bile vrh, a druge dve su baš iskomplikovali i ussporili. Papa mi je jedan od najzagonetnijih likova ikada, a kasting je vrh vrhova. Uopšte mi je cela atmosfera negde na nivou Hanibala po kvalitetu.

Link to comment

Gledao ja prve dvije, nije mi jasno što je na keca napljuvano, zanimaju me ti uvidi u pozadinu priče, kako funkcioniše Vatikan, dobra je ideja da je papa ovakav čudan, dobri su mi ovi frik kardinali...

Moram da odgledam još da dam sud.

Link to comment

Gledao ja prve dvije, nije mi jasno što je na keca napljuvano, zanimaju me ti uvidi u pozadinu priče, kako funkcioniše Vatikan, dobra je ideja da je papa ovakav čudan, dobri su mi ovi frik kardinali...

Moram da odgledam još da dam sud.

Ja pošteno te kritike ne čitam, osim ovde na forumu. Meni je baš dobra serija, i onako potpuna. Jedino što me plaši je scenario koji me uvek plaši kod ovakvih "limitiranih" serija (onih koje imaju početak i kraj) pošto nikad ne znam koliko je trajala inspiracija pisca.

 

Elem, pogledao Stranger Things, i prvo što mi pada na pamet da je ideja maznuta. Ipak izvedba je dobra pa je zanimljivo

 

Sent from my D6503 using Tapatalk

Link to comment

Odakle maznuta ?

 

Kako dobra rec "maznuti", nisam je koristio 100 godina :)

 

Bio film sa Corey Haimom, Watchers. Igrao i Majkl Ajronsajd, a pojavljuje se i Brendon iz Beverli HIlsa /kog pojede čudovište :thumbup:

 nešto mi je u glavi i da je tu Keri FIšer pokazivala sise, al nisam siguran

Link to comment

rarbg.to

 

juče kad sam tamo svratio za Quarry iskočilo mi obaveštenje da sa moje IP imaju nenormalno mnogo aktivnosti, naveli IP, a ono nije moj IP, čudno nešto posle onog napada hakera u petak

elem, tražili samo grafičko-numeričku proveru da nisam bot i pustili me, radi sasvim normalno

 

inače, Quarry E07 odlična epizoda, doprinos daje kraj kao klasičan cliffhanger,

za one koji nisu počeli gledanje preporučujem da se sačeka 28.11 pa da se odgleda svih 8 u cugu

hvala za ovaj sajt

 

nego da li je vam je uporen download sa kioska i da li vam se otvaraju reklame za aliexpress ? sad je pocelo da mi trazi da instaliram neki vpn da sakrijem ip adresu

Link to comment

:ziga:

 

bravo, plasio sam se da nece biti nastavka. takodje topla preporuka, jedna od najboljih serija koje sam gledao u zadnjih 4-5 godine

meni prva sezona bila 'nako. neloso, ali se nisam primila, cak sam je i gledala iz dva puta, u prvom naletu sam prekinula posle prve epizode, nastavila kasnije... ali sad, ova druga sezona mi je sjajna.. na zalost, pocela sam vec da je pratim, trebala sam da sacekam da sve izadju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...