Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sasvim solidna Amazonova serija. Odlična ekipa glumaca, odličan a bez preterivanja Billy Bob Thornton. Može da se pogleda.

 

zbindzovo sinoc/nocas, ok je drzi paznju, 7,5/10

Link to comment

+1000

Za foresta. Jedan od velikih "iz drugog plana"...

 

....shit has hit the fan...

 

 

Uh sto iz drugog plana? Meni je u top 10 ladno. Cak i bez Idi Amina sto mu je dosta za celu karijeru :D

Link to comment

Idi Amina nakon onog filma Barbeta Šredera: Idi Amin - A selfportrait nema smisla ekranizovati, ta uloga je svakom višak :D

Mislim ok je film, ok je tu i Forest, ali kad već ima autentično ludilo, čemu sve :)

Link to comment

Гледа ли ко?

31308-dirk_gently_us_.jpg

 

Pogledao prve dve, iznenađujuće je neloše i originalno. Ima dosta sitnih Adams throwbacks, ali sam tzv. zaplet je nešto skroz novo i ludo. 

 

Simpatična je Frodova sestra, ali najbolji za sada su holistička plaćena ubica i njen sidekick. Sam Dirk mi je malo meh, suviše ljubazan i simpatičan, nedovoljno manipulativan.

Link to comment

Pogledao dve epizode Stan against evil. Efekti nisu uopste losi (blood&gore), ali najbolje je totalno zanemariti radnju i skoncentrisati se samo na humor - svi likovi su ionako iskarikirani, a John C. McGinley kao da reprizira docu iz Scrubs-a.

Link to comment

Završio sam prvu sezonu how to get away with the murder. Ima tu jako loših elemenata, ali se divim piscima da praktično iz minuta u minut zapliću priču te drže gledaoca zainteresovanog iako zanatski, režijom i glumački serija nije ništa specijalno.

Počeo i Engleski Misfits, posle prve dve sam zadovoljan, autentični a nekako obični i realni likovi, standardno dobar engleski humor i fina priča, za sada mi je ok. Tu je i Remzi Bolton koji ovde kao da se spremao za Got, isto je poremećen :D

Edited by Mil@n
Link to comment

da li je neko izdržao pa da možda još uvek gleda lucifera? treba neko objektivan da mi kaže da li sam se ko žaba skuvao u trešu ili se dosta poboljšala serija.

 

the good place-u očekivano raste kvalitet svakom epizodom, a ako je suditi po dve epizode, mislim da ću redovno pratiti  people of earth. 

Link to comment

da li je neko izdržao pa da možda još uvek gleda lucifera? treba neko objektivan da mi kaže da li sam se ko žaba skuvao u trešu ili se dosta poboljšala serija.

 

 

 

Gledam ja, odličan je, mada nisam preterano objektivan. :) Kako god, druga sezona je pre neku nedelju povećana sa 13 na 22 epizode, tako da ima još žaba. :p

Link to comment

da li je neko izdržao pa da možda još uvek gleda lucifera? treba neko objektivan da mi kaže da li sam se ko žaba skuvao u trešu ili se dosta poboljšala serija.

 

 

Bolje uzmi citaj strip.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...