Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jest fakat je iritantnan, razmazeni amer hipster u kasnim 30tim.

mada i zenska iz prve izgleda ko neka retardirana neda arneric. al ok, to im je valjda u opisu uloge.

sad popiem kavu, pa u rat, mora se ogledalo gledati.

Link to comment

pocela divorce, glavna uloga sara dzesika parker, ona je i  izvrsni producent, ali nije lose.

 

od krimi...vera mi je super, obozavam onu glumicu

 

edit: pirati ne rade nesto danas, odakle vi skidate?

Edited by gagilija
Link to comment

pocela divorce, glavna uloga sara dzesika parker, ona je i izvrsni producent, ali nije lose.

 

od krimi...vera mi je super, obozavam onu glumicu

 

edit: pirati ne rade nesto danas, odakle vi skidate?

Vera je do jaja...

Na žalost nema više petkom na HRT...

Sad ide onaj smoreni...

Link to comment

pocela divorce, glavna uloga sara dzesika parker, ona je i izvrsni producent, ali nije lose.

 

od krimi...vera mi je super, obozavam onu glumicu

 

edit: pirati ne rade nesto danas, odakle vi skidate?

meni divorce malo bezveze. bolji mi je insecure od novih hbo. dobre prve dve epizode.

Link to comment

meni divorce malo bezveze. bolji mi je insecure od novih hbo. dobre prve dve epizode.

 

ma nemam vise sta da gledam, pocecu od muke i how i met your mother, torenti se pogasise, nemam te pakete hbo i onda daj sta das. a najvolijem skandinavske i britanske krimi misterije

Link to comment

 

edit: pirati ne rade nesto danas, odakle vi skidate?

rarbg.to

 

juče kad sam tamo svratio za Quarry iskočilo mi obaveštenje da sa moje IP imaju nenormalno mnogo aktivnosti, naveli IP, a ono nije moj IP, čudno nešto posle onog napada hakera u petak

elem, tražili samo grafičko-numeričku proveru da nisam bot i pustili me, radi sasvim normalno

 

inače, Quarry E07 odlična epizoda, doprinos daje kraj kao klasičan cliffhanger,

za one koji nisu počeli gledanje preporučujem da se sačeka 28.11 pa da se odgleda svih 8 u cugu

Link to comment

lkrenula sa black mirror na vas hajp i batalila....sto kaze mau pastelne boje i nepotrebno buljenje jednih u druge...mozda mi ni tema ne odgovara obzirom da sam zgrozena primitivizmom koji vlada na internetu a preneo si u RL. sama povrsnost i gola dupeta.

 

 

pokusala chance, ali batalila posle pola sata. neopisivo annoying glas od hugh laurie-ja. sve se nesto sapuce...a bila zaljubljena u lik dr. hausa ....doduse prva sezona samo :)

Edited by mustang
Link to comment

Krenuo sam da gledao how to get away with a murder. U početku mi je bilo jako slabo, zbrzano. Glavna radnja i nije loša, ali pošto se često jedan slučaj obradi po epizodi, neubedljivo je nekako, gluma ista takva uz par izuzetaka.

Doduše, od polovine prve sezone se baš lepo zapetljalo sve, pa mi se gleda i dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...