Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zavrsena 2. sezona Sonsa, finale razocaravajuce...Usro ga je Sutter big time u pokusaju da napravi uvod u sledecu sezonu, moglo je to mnogo efektnije da se izvede, finale 1. sezone je bilo vrhunsko.

Link to comment
Zavrsena 2. sezona Sonsa, finale razocaravajuce...Usro ga je Sutter big time u pokusaju da napravi uvod u sledecu sezonu, moglo je to mnogo efektnije da se izvede, finale 1. sezone je bilo vrhunsko.
Stiluuuud?Savrsen je kraj!!! Samo, tko ce sad cekati Sektenbar??? Odlicno sve ide!Ja pet puta vraco da vidim jer Jax ubio fasha Rollinsa ili se ovaj samo upisao u gace a Jax se sazalio kao otac nad ocem...
Link to comment
Stiluuuud?Savrsen je kraj!!! Samo, tko ce sad cekati Sektenbar??? Odlicno sve ide!Ja pet puta vraco da vidim jer Jax ubio fasha Rollinsa ili se ovaj samo upisao u gace a Jax se sazalio kao otac nad ocem...
Madaaaj, Jax da onako padne na kolena dok barka otplovljava - malo je too much ipak :isuse:. Ali avaj, oprosteno ofkors!
Link to comment

Stargate Universe je sve bolji :) Fenomenalno napravljena "ubica je u ovoj sobi" epizoda, sa jasnim frakcijama unutar posade, te doktorom koji je dobio po nosu i ostavljen da istrune na planeti od strane pukovnika :) (ali koji će se garant spasiti sa nekom tehnologijom iz alien shipa sa planete koju su posetili, ipak je jedan od glavnih likova)

Link to comment

Počeh da gledam jedinu "gotovu" seriju koja mi je preostala od onih koje su kandidati da me zanimaju, a da su okončane - West Wing. Prve tri epizode su prilično aloše™ i generalno sam pozitivno izanađen™. Imam primedbi, ali dobro, treba sačekati da još malo odmaknem pre nego što skapiram u potpunosti da li se radi o namerno postavljenim stvarima, začkoljicama, i slično...

Link to comment
kakve samo padove ima Homicide, gledam trecu sezonu, par epizoda je toliko lose da je to sramotno.bolje da su pustili glumce da improvizuju. ona epizoda kad Bayliss istuca malu kineskinju u koju je zaljubljen Meldrick je zivi pish.
Nisu to padovi H:LOTS ima tu varijantu gde se prave epizode sa glavnom radnjom i epizode sa "iščašenim" likovima mada imš jedan period gde su potpuno promenili ekipu...Ima tu raznih detalja se4rija je stalno bila na ivici otkazivanja svake sezona a u tom momentu je bila tako jaka da to nije normalno...
Link to comment

Jbt, kakav je car ovaj Stiven Sigal. "Šta je tvoj problem, sine, zašto si u bolničkom krevetu sa maskom?" "Dijagnozirana mi je leukemija, imao sam transplantaciju koštane srži." "Ah, kul, bolje sada dok si na raspustu nego dok ide škola, you know what I mean, brother." :Hail:

Link to comment

Odgledao Lie to me. Meni super zabavno. Prosto natera coveka da teoriju doktor Lajtmena primeni u praksi. Gledajuci pre neku noc Sarovica iz SRS-a primetih kako covek ima i previse zakoceno lice za stvari o kojima govori. Tada sam trijumfalno prvi put u zivotu zakljucio da radikali lazu! Isto mi se svidjaju oni manipulatorski flesevi sa osvrtom na politicare ili druge poznate licnosti, a koji dolaze neposredno nakon raskrinkavanja neke negativne lazi. Zamerke bi isle u smeru insistiranja na rasnoj korektnosti. I previse insistiranja za moj ukus. Mislim da ne gresim kad grubo kazem da nema nijedne epizode u kojoj neki crnac nije ispao pozitivac do jaja. A da ne pominjem kako se sama Lajtmanova ekipa sastoji od njega Britanca, Latino ribe, Amerikanke, Afroamerikanca itd.

Kad smo vec kod Latino cure, devojka je '86 godiste :wub:http://images.starpulse.com/Photos/Preview...Raymund-f01.jpg

Ima tu jos nekih zamerki, pre svega propusta u samoj fabuli, ali sve u svemu uz zabavu koju serija pruza to se i ne primecuje.Odgledao i Corner, samo prvu epizodu. Zaista ne pamtim da sam ikada navijao za nekog kao za crnca oko kog se vrti epizoda. Nisam imao predstavu da ce serija biti onliko silno teska. Resio sam da cu je pratiti dan po dan, kako bih ostavio mesta da mi se utisci slegnu nakon svake odgledane epizode. Ako je Wire isti kao Corner, vec sad mogu da shvatim cemu sva ona dizanja u nebesa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...