Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

gledam ali ne sa slascu :)

 

fali joj nesto al ne znam sta. ima najbolje glumce na svetu da iskljucimo anthony hopkinsa, fali joj zivota, uzbudjenja da se publika identifikuje sa bar nekim od junaka....prosto me nista ne vuce da se zakacim. no hook.

Link to comment

gledam ali ne sa slascu :)

 

fali joj nesto al ne znam sta. ima najbolje glumce na svetu da iskljucimo anthony hopkinsa, fali joj zivota, uzbudjenja da se publika identifikuje sa bar nekim od junaka....prosto me nista ne vuce da se zakacim. no hook.

ja i sladz cemo popola da kupimo onu rashodovanu kurvu, malo je dotegnemo i iznajmljujemo klincima oko skole, ko soni.

za vikend da iznajmljujemo, preko nedelje deca idu u skolu i rade domace.

Edited by ToniAdams
Link to comment

gledam ali ne sa slascu :)

 

fali joj nesto al ne znam sta. ima najbolje glumce na svetu da iskljucimo anthony hopkinsa, fali joj zivota, uzbudjenja da se publika identifikuje sa bar nekim od junaka....prosto me nista ne vuce da se zakacim. no hook.

 

 

Moraš da uzmeš u obzir da ti nisi normalna (nisi ni uobičajena) i da te serije ne prave za takve.

Drugima su, izgleda, vrlo uzbudljive, ali, ko ih jebe.

Link to comment

bujodraze prebacila sam nas na westworld...

 

a sta mislite o lethal weapon? volim bracu wayans, trebalo bi da bude zabava i lako stivo. za vas porodicne idealno :)

Edited by mustang
Link to comment

Zavrsila se treca sezona Halt and Catch Fire. Bice i cetvrta, koja ce biti zavrsna. Moram priznati da mi je serija opasno prirasla za srce. Ok, nije najbolja svih vremena koja menja svet iz korena, ali prija mi sto je jednostavna, da ne kazem plitka, plitka u smislu da je sve na povrsini, da je sve jasno, pomalo i naivno, ali ima srca. Izveli su zanimljivu stvar sa poslednje dve epizode ove sezone. 

 

Malo mi je samo zao sto su od done napravili negativca. Nije bas zasluzila, skroz.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

bezvezan luke cage do kraja ...

 

edit: očigledno pogrešan topik, ali ne znam gde bih sa tim mojim vrlo bitnim zapažanjem

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Zavrsila se treca sezona Halt and Catch Fire. Bice i cetvrta, koja ce biti zavrsna. Moram priznati da mi je serija opasno prirasla za srce. Ok, nije najbolja svih vremena koja menja svet iz korena, ali prija mi sto je jednostavna, da ne kazem plitka, plitka u smislu da je sve na povrsini, da je sve jasno, pomalo i naivno, ali ima srca. Izveli su zanimljivu stvar sa poslednje dve epizode ove sezone. 

 

Malo mi je samo zao sto su od done napravili negativca. Nije bas zasluzila, skroz.

Podržavam mišljenje.

P.s. gde da nađem titlove za treću sezonu?

Link to comment

Podržavam mišljenje.

P.s. gde da nađem titlove za treću sezonu?

 

Nisam bas u toku, ali kolko vidim na poznatim mestima slabo ima nasih titlova, tj. za trecu sezonu ih nema uopste. Ako ti nije problem gledaj sa engleskim titlovima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...