Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sam pogledao prvu i ono je uzas. Bukvalno cela epizoda prodje u uzdasima, pogledima i sedenju u cekaonicama. Citao sam reddit s telefona u drugoj polovini epizode, bukvalno nisam mogao odrzati koncentraciju ni da gledam u ekran. Trebalo je ljudski da zavrse, taman su imali spakovanu pricu.

+1

 

Ja baš volim taj spori ritam inače, ali treća sezona Falla je počela užasno. 60 minuta provedeno o tome kako doktori i hirurzi spasavaju ovog, ko da gledamo "ER" a ne krimi seriju jebo te. Ništa, ni-šta drugo tu nije bilo. Druga epizoda već počela da vrlo polako stavlja neke poluge, ali ono ko da je neki Rus pisao, sad smo na 33% sezone a ovaj se tek probudio iz kome.

Link to comment

Odgledao sam Broadchurch sezonu jedan.

Jako je pitko i meni barem kvalitetno, mada sam slab na Ostrvske radove. Radnja je poprilično "kilingovska", ubistvo deteta koje se raspetljava. Glavni glumački dvojac su David Tenant (Kilgrejv iz Dž Džons) i meni bolja, spontanija i uverljivija Olivija Kolman. Ima i par got likova, Valder Frej, Crv... 

Posebno dobra poslednja epizoda u 1. serijalu. 

Sve u svemu, zabavno, vuklo me da gledam, dakle može se™.

Link to comment

overdoziram se sa chicago med dramom, prvi put posle 8 godina da se uzelim na sekund tog grada. ni jedna serija sto je pocela od jeseni mi nije vise dovoljno interesantna.... u stvari lazem... pratim sa slascu code black, lucifera i rosewood. ostalo mi postalo smor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...