Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zavrsih Firefly+Serenity i steta sto nema jos.

 

 

Gleda mi se Gotham, gledaju mi se i Peaky Blinders. Hocu li se zajebati? :D

S Pikijima se neces zajebati, odlicna serija, a Gotam mozes i da preskocis osim ako si bas toliki fan Betmena da te zanimaju neke sporedne price kako je sve pocelo. Jos je i dosadna serija, ja sam batalio u sred sezone.

Link to comment

@mayday

 

uh kako ti zavidim sto ih gledas :)

nisam znala da wendy ima kult svojih fanova iz sons of anarchy (ne pratim tu seriju iako bi onaj plavusan tacno bio po mojoj meri :) .. nije nam islo )

 

a od malin i njenog (sada bivseg muza) sam uzela jednom klavijature na zajam i zamalo da kupim broncoa koji je nudio, bio pokvaren srecom, al bas onaj crne boje, veliki (uh meni je taj auto prava LA dusa)

 

nadam se da se billions vracaju :)

Edited by mustang
Link to comment

Nisam fan Betmena, ali ni malo. Sve te superheroje ne mogu da svarim. Ali mi se gleda zbog Bena Mekenzija i Roulza iz Wire-a... :)

 

Ajde gledacu ih paralelno pa javljam utiske... skinuo sam po 3ep za pocetak.

 

Btw. krenuo i Blacklist. Gledam jer mi zao da batalim kad sam do ovdje dosao, ali mi je serija bzvz.

Link to comment

Zavrsih Firefly+Serenity i steta sto nema jos.

 

 

To znači da si i mentalno i fizički spreman za Farscape, najbolju seriju u poznatom univerzumu.

Link to comment

@mustang

Malin me najviše nervira. Ona i Wags su mi jedina govna u seriji.

 

Ali kakav je fenomenalan kasting za Čaka. Najneatraktivniji čovek na svetu!

 

Panto, gledaj PB. Toliko harizme per capita nije vidjeno dugo, dugo.

Link to comment

Btw. krenuo i Blacklist. Gledam jer mi zao da batalim kad sam do ovdje dosao, ali mi je serija bzvz.

 

I meni je bzvz i zato ću je negledati sa zadovoljstvom

Edited by Bujodrag
Link to comment

Billions je vrlo dobra za sada. Na sedmoj sam epizodi, u ponedeljak počela. Da se živ napališ da budeš javni tužilac!

 

Fenomenalno izgradjeni likovi Chucka i Vendi. Poezija.

 

Složite sebi Negroni i uživajte u seriji.

Ja krenuo jako, ali se oladio vremenom. Može za zabavu ali ne za neko baš preterano uživanje...
Link to comment

@mayday

 

uh kako ti zavidim sto ih gledas :)

nisam znala da wendy ima kult svojih fanova iz sons of anarchy (ne pratim tu seriju iako bi onaj plavusan tacno bio po mojoj meri :) .. nije nam islo )

 

a od malin i njenog (sada bivseg muza) sam uzela jednom klavijature na zajam i zamalo da kupim broncoa koji je nudio, bio pokvaren srecom, al bas onaj crne boje, veliki (uh meni je taj auto prava LA dusa)

 

nadam se da se billions vracaju :)

Vraćaju se Billions u Februaru 2017

Link to comment

...

nisam znala da wendy ima kult svojih fanova iz sons of anarchy (ne pratim tu seriju iako bi onaj plavusan tacno bio po mojoj meri  :) .. nije nam islo )

 

 

 

Wendy je zapravo bila najveci smarac od svih likova iz SoA, tesko da je imala ijednog fana. U Billionsu je zacudo sasvim ok, bolje joj legla uloga jebem li ga... 

 

 

 

 

@mustang

Malin me najviše nervira. Ona i Wags su mi jedina govna u seriji.

 

 

Za Malin +1, ali Wags je car, simpa ljiga. Daj mu sansu da ga zagotivis ;)

Edited by ducca
Link to comment

Delim isto misljenje koje su napisane za Luke Cage, dobar samo na momente.Stekao sam utisak da serija ima manji budzet od JJ i DD, dosta slabiji glumci i produkcija.Mada ne znam kakvi su stripovi i materijal sa kojim raspolazu i da li su zapravo mogli bolje.Gledam seriju zbog toga sto sledece godine izlazi The Defenders.Btw, Iron Fist izlazi 17. marta.

Link to comment

Delim isto misljenje koje su napisane za Luke Cage, dobar samo na momente.Stekao sam utisak da serija ima manji budzet od JJ i DD, dosta slabiji glumci i produkcija.Mada ne znam kakvi su stripovi i materijal sa kojim raspolazu i da li su zapravo mogli bolje.Gledam seriju zbog toga sto sledece godine izlazi The Defenders.Btw, Iron Fist izlazi 17. marta.

 

s obzirom da sam gledao JJ baš pred Kejdža, priča iz Kejžda me više zanima i baš mi se gleda sledeća epizoda. JJ sam max gledao dve vezane epizode, Kejdža lagano idem na 3-4. Kod JJ su se malo uvrteli u krug, te Kilgrave ovo, pa ono, pa ga uhvati pa pusti, pa novi napasnik...malo me smorilo. Cage za sada (ep 5) ide priča nekako logično i prosto, što bi Pop rekao always forward. Inače, oni koji su birali glumce su baš fanovi Wire, tu je komesar, tu je kira, advokat ... mada je i u JJ bio lester friman...

 

Pri tome, nisam pročitao ni jedan od ovih stripova :(

 

 

Daredevil me je dosta bolji i od JJ i od Cage, ali su predrkali u drugoj sezoni (mislim, jebene nindže zaustave srce, a on i tad odvali, ali je zato valjda i superheroj :D )

 

bilo bi dobro da postoji poseban topik za marvel/superheroj/strip serije, samo je pitanje ko od moderacije ima tol'ko vremena da isprebacuje postove

Edited by Lezilebovich
Link to comment

mene je JJ smorila, to su uglavnom krivi producenti sto su mi prodali jednu pricu (preko trejlera) a dobila drugu (smorila me nevidjeno, sa glumicom sam bila off, a pogotovu otkada sam videla elajzu dusku u banshee i shvatila da je ona prava JJ)

 

 

SPOILER ALERT ZA LUKE CAGE

zahvalna sam luke kejdzu jer se potajno nadam da ce braca crnci ukapirati nesto i preuzeti na sebe odredjeni deo krivice za trenutno stanje u americi. isto mi se svidja kako je suptilno objasnjeno da sve sto je lose nije zlo, da surovost moze biti odraz ljubavi i straha, dao onaj koji je oametan moze ispasti najveci glupan itd. i volim alfre (ima jedan stari film sa ving rhimsom "holiday heart" u kome glumi narkomanku a ving je drag queen, meni blizak srcu film)...ona je glumac kameleon.

 

a soundtrack sam skoro sve nasla :)

 

u svakom slucaju nalazim lik kejdza vise kao poruku danasnjim gledaocima da nije sve crno/belo i da ne treba verovati drzavnim institucijama.

 

odelo zloce je potpuni promasaj, neuverljiv skroz. komandirka tako losa. od detektivke pamtim samo opasno dupe i sise i ta seksi scena, ko je ona kao posle, skroz neprepoznatljiva. ili su pisci zaboravili da je ozive ili su isli na to da bude tezak promasaj

 

a daredevil nisam mogla da gledam... smor smor smor

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...