Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledao Easy na netflixu prvu epizodu. Zabavno. A i lako se prepoznati u nekim delovima :fantom:

jeste, baš dobra serija.

 

inače, počeo da gledam novu seriju michaela schura, the good place. dupli pilot mi je bio veoma zabavan, ali videćemo kako će se nastaviti jer mi je već druga (treća?) epizoda dosta lošija. sve se nadam da je kao i sa ostalim šurovim serijama samo potrebno malo vremena da zavergla...

 

a nova sezona you're the worst mi je baaaaš podbacila. izbacili su šarm iz svih likova i ostavili samo nefunkcionalne iritantne psihopate. 

Link to comment

ma jel' me zezate da je ovako mali broj ljudi gledao the stranger things?

 

ja odgledala pola prve sezone, ne mogu da docekam da idem kuci i odbindzujem ostatak pre spavanja, i dosla puna nade na forum, kad ono - tjorak?

Link to comment

Ja gledao prvu sezonu i nije uopšte bilo loše, ali se toliko bizarno završilo da nisam mogao da se nateram da potražim drugu. 

 

druga je još bolja, samo sam ja zaglavio na 5. ep.

ovu što sam skinuo neće da pušća, a alternative nemaju sidera. mrzim kad nema cela sezona da se skine nego moram da prckam...

Link to comment

ma jel' me zezate da je ovako mali broj ljudi gledao the stranger things?

 

ja odgledala pola prve sezone, ne mogu da docekam da idem kuci i odbindzujem ostatak pre spavanja, i dosla puna nade na forum, kad ono - tjorak?

Ja odgledala čim je izašlo. Odjednom  :D 

Pisalo se ovde prilično o ovoj seriji.

Link to comment

druga je još bolja, samo sam ja zaglavio na 5. ep.

ovu što sam skinuo neće da pušća, a alternative nemaju sidera. mrzim kad nema cela sezona da se skine nego moram da prckam...

Odgledao sam prvu epizodu druge i odmah dobar start kad su svi ludaci na gomili kod njih na gajbi. Chris mi je urnebes [emoji38]ol:
Link to comment

Ja odgledala čim je izašlo. Odjednom :D

Pisalo se ovde prilično o ovoj seriji.

e onda nisam dobro trazila :)

 

odoh da zavrsim!

Edited by decak Kejt
Link to comment

ma jel' me zezate da je ovako mali broj ljudi gledao the stranger things?

 

ja odgledala pola prve sezone, ne mogu da docekam da idem kuci i odbindzujem ostatak pre spavanja, i dosla puna nade na forum, kad ono - tjorak?

Ma gde nisu, malo ih je lenjivaca ko ja, koji ni krenuli nisu... Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Odgledao the night of, zanatski fenomenalno, kamera, režija i sl. Ništa lošiji Torturo, perfektan je. Radnja zanimljiva, baš me vuklo da gledam još i još.. Mala primedba na jako brz i jako glup razvoj lika optuženog u zatvoru, ali sve ostalo je kvalitet. Preporuka.

 

Sent from my Nexus 6P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...