Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja zavrsila Breaking Bad..bogte poubijase se nacisto :o

prva,druga i peta sezona super

treca i cetvrta smorile..glavni tip Walter me iznervirao za sve pare,kreten.. i zena me nervirala..i Gus me nervirao

ali pored svega napeto i zanimljivo..

Link to comment

konačno sam uspeo da nateram ženu da pogledamo neku seriju. jeste da je za 12ogodišnjake ali opet...

ako su čudnije stvari hororić gunisi, onda dastin mora biti potomak eni remzi. 

 

elem pandorija kutija je otvorena, sad hoće još i pritom predlaže kuću karata. a ja nešto cvikam. jel to sranje, oću se smoriti jako? mislim taj spejsi ume da smori s tom svojom preciznošću..

kuća karata ubije posle pola epizode. kevin spejsi je supermen vašingtonske administracije i sve ti u kameru objašnjava šta se događa, a ima jako malo zanimljivog sa strane.

stranger things su me smorile.

 

ALI!.. obzirom da ste u fazonu đece i braka, gledajte catastrophe. ništa bolje ne postojaše.

 

 

 

po meni, prva sezona dobra, druga tragicno losa, dalje nisam bio spreman da investiram vreme.

 

kakav je narkos s02? oscam da je sranje, pa izbegavam da pogledam.

slabiji od 01. priča slaba, karakteri se gube, plotovi loši...

Edited by Ravanelli
Link to comment

odgledao wayward pines 1 sezonu, sta znam, u sustini jeste glupavo do bola ali je pitko i gledljivo, meni posluzila ko mala razbibriga.

mada ne verujem da cu nastaviti S2, a i ne gledaju mi se ovi likovi sto su preostali :D

Otprilike si naveo razloge zašto treba da gledaš drugu sezonu :D bolja je svakako, mada je i dalje serija prosek

 

Sent from my MI 4LTE

Link to comment

ja zavrsila Breaking Bad..bogte poubijase se nacisto :o

prva,druga i peta sezona super

treca i cetvrta smorile..glavni tip Walter me iznervirao za sve pare,kreten.. i zena me nervirala..i Gus me nervirao

ali pored svega napeto i zanimljivo..

PA SPOJLER BRE!!!

Link to comment

Premijerno prikazana prva epizoda "National Treasure".

 

Dobro je ovo. Jako dobro. Robi Koltrejn, pa... šta reći bre. Očekivano na visini, i onda još malo. Biće 4 dela sve u svemu, verujem da se prvi već pojavio na kioscima, pa navalite.

 

 

 

Jedino mi je malo čudno što je Channel 4 odmah nakon puštene prve epizode serije koja se bavi džimisevilovskom pedofilijom i silovanjima pustio "It was all right in the 70s" :lol:

 

 

Link to comment

Jes, pored previse sisa, najgora stvar u serijama  :fantom:

 

P. S. - potvrdjena 3. i 4. sezona ;)

 

I ja odgledao drugu, odlično je to meni. 

 

Ali sigurno će da bude pad kvaliteta bez Pabla, no možda me iznenade :(

Link to comment

Interesantan koncept nove sezone AHS-a, bas da vidim kuda ce odvesti. Povratili su osecaj nelagode koji u prosloj nije postojao. Ne mogu da se otmem utisku da je makar prva epizoda miks Kinga i prve sezone TD-a. Postmoderna :fantom:

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...