Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

meni je prva polovina epizode bila slabiji deo, nista mi nije previse privlacilo paznju, a i broker me je previse podsecao na agenta gravesa.

 

kasnije mi se svideo razvoj dogadjaja s marlom, zenom i plejada sporednih likova oko brokera. super mi je i oslonjenost na otisa, zanima me sta su jos ubacili kasnije.

Link to comment

Nije mi se svidelo kako su uveli Brokera, pratioci su mu ok, posebno Djui Krou (onaj ludi, sto peva pred ogledalom). Ona scena u kamenolomu je bila bas losa, tu su me skoro izgubili™. To sa zenom i Otisom je dobro, slazem se, samo mislim da pre toga nije trebalo Marla uposte da uvode u pricu ili bar ne onako, Marlo je ispao klise lik, steta. Ne kazem da mu je motivacija slaba, samo je prosto ispalo banalno. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

da ne ulazimo sad u spojlere i kvarimo ovima sto nisu gledali, ali nije bas realno toliko razraditi marloa™ u jednoj epizodi. videcemo kasnije sta ce biti.

 

ja sam izneverovao kad sam video deweyja, delovao mi je desetak godina starije nego u justifiedu :D

Link to comment

Razredjen je on sasvim dovoljno za ulogu koju ima, samo meni nije leglo sve to oko njega, ne znam zasto. U stvari mislim da mi sve kvari brokerovo pojavljivanje i scena u kamenolomu.

 

U pravu si za Djuia, izgleda bas matoro, pretpostavljam da su namerno hteli da izgleda starije, ili je sminka lose uradila posao :D

Link to comment

Samo ako si od onih ljudi koji mogu videti humor u besmislenim pricama. Ja sam od takvih, ali onda bih pre preporucio Fear of the Walking Dead koji se vise ni ne folira da ima scenariste nego potpuno nasumicno baca scene terajuci gledaoca da se pita kakva kombinacija droge daje takve rezultate.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...