Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Umro je, pa je umesto njega uleteo De Niro da bi na kraju uloga došla do Johna Tortura... Sve to imaš na topicu o sudskim dramama...

 

samo počni, posle ide samo od sebe

 

Meni je bilo upravo obrnuto. Mučim se, razvlačim. Teško smaranje. A, koliko je to loše dovoljno govori činjenica da sam uvek puno gledao sudske drame što se da zaključiti i po topivu koji sam otvorio o njima.

 

Nažalost, ovih dana su užasne. Hajde onaj American Crime mi je i logično što sam odustao. Loš mi je vazda bio scenarista, sada više i ne moram da se raspravljam previše o tome od kada je snimio novu verziju Bena Hura, ali za ovu seriju mi je baš krivo koliko je loša.

 

Da mi je iko pričao da će neki od najboljih holivudskih scenarista raditi sudsku dramu koja mi je praktično negledljiva, pogledao bih ga čudno. Kao što i The Night of gledam, uostalom...

Edited by Ajant23
Link to comment

Nije ti ovo sudska drama na taj način, više je u stilu tabloidskih tračeraja, mada niži nivo od Dobre žene i imaš priučene fenomenološke mehanizme kao kada indijanci iz sociologije i politike zalutaju u književnost...

Link to comment

pre neki dan počeo the night of, mislim da ću je večeras bindžovati. vrlo je blizu najboljem ovogodišnjem serijalu

 

prva epizoda je najbolja, ali ni ostatak nije za baciti.

Link to comment

ja video ovde komentare pa odgledao, sta znam. moze prodje, ali nije me nesto impresioniralo

lik i gluma advokata mi legla, sa druge strane nikako mi se ne svidja kako su prikazali osumnjicenog. pogotovo onaj "preobrazaj" u zatvoru. nije uverljivo, ili su trebali ici detaljnije sa tim ili jos bolje izbaciti neke stvari, npr onu tetovazu na vratu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...