Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nisu, ali izgleda da je FF jutros izasao, ako nije neki fejk fajl, nisam skidao.inace, ima da se skine it's always sunny in philadelphia christmas special ^_^

Link to comment
FF je bio, ja ga odgledala sinoć, i još uvek se pitam zašto troše pare na takva sranja, umesto da daruju gladnima i unesrećenima.
Znaci standardno dobra epizoda. Odlicno. Idem da pustim download.
Link to comment

ma gde je bio ? Season 1, Episode 10: A561984Original Air Date—3 December 2009????ehm ... nasao sam objasnjenje :Flashforward airs on Mondays In Australia.(That's Sunday in the U.S.) They are now ahead because this ep did not air last Thursday U.S. time. It is legit.

Link to comment
Da li vredi gledati TRUE BLOODE? Pocinje u petak na FOX CRIME, pa ako nesto valja da skidam ili ne?
Ako voliš horor, bluz, močvaru američkog juga i vampire, onda apsolutno. A ima i true blood svoj topik, pa pogledaj tamo malo komentare.
Link to comment
Gledao pilot Monk-a. Zabavno. Onda odgledao jos dve epizode i ne videh vecu budalastinu odavno. Vredi li ova serija generalno?
ja gledao par puta na tv, onako kad mi zapadne. sta znam, generalno je glupava, ali ako nemas sta drugo raditi moze se gledati. ne bi je skidao i posveceno gledao, though.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...