Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

branko rosić u nedeljniku predlaže najbolje krimi serije ovog leta. samo jedna mi je na čekanju. unapred se radujem bindžovanju

trapped, river, the night manager i the night of su predlozi

 

U pocetku interesantan, zanimljiva i tema, ali negde su se u razradi zagubili. Ne preporucujem, mada je mini serija, pa moze i da se proba.

 

AHS uveliko reklamira sestu sezonu, mada jos uvek nije jasno o cemu se tacno radi :D

Edited by Malvo
Link to comment

Odgledao ja sve (koje su izašle), ima negdje moj komentar. Kao što rekoh, specifičan humor Kenija Pauersa, više crnjak nego komedija. Ima svoje mjesto, dobra atmosfera, Gogins i on šljakaju, ali nećete se baš upišavati od smijeha.

 

hvala

Link to comment

Zavrsih prvu sezonu Bosch-a, malo se mucim sa drugom

Bosh mi nije dovoljno privlacan, sav je nekako mlohav

Sveusvemu, nije losa serija, narocito kad nema nista drugo, hvala za preporuku.

 

Zapravo, retko mi se svidi kad se radnja vrti oko pandurske stanice i pajkana koji `resava` slucaj, da nije bila preporuke ovde, verovatno je ne bih ni gledala

Izuzeci koji mi se dopadaju su Dexter, True Detective, The Shield, The Bridge… i tako, sve neke iscasene

Link to comment

Odgledao prve dve sezone black mirrora, ima tu kvaliteta, ali se nekako sadržaj izgubio u /pre/velikoj želji da se naznače problemi modernog doba. Ništa posebno, ne i loše.

Link to comment

Odgledao prve dve sezone black mirrora, ima tu kvaliteta, ali se nekako sadržaj izgubio u /pre/velikoj želji da se naznače problemi modernog doba. Ništa posebno, ne i loše.

 

BM je remek-delo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...