Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

branko rosić u nedeljniku predlaže najbolje krimi serije ovog leta. samo jedna mi je na čekanju. unapred se radujem bindžovanju

trapped, river, the night manager i the night of su predlozi

Link to comment

Pustio tičera, jedva odgledao prvu, aj dam šansu i drugu- ništa bolje ne znam šta da mislim o seriji neću terati dalje

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

Pričera?

 

Meni je solidno u nekom svom laganom i čudnom ritmu, ali u suštini mi je teško da preporučim bilo kome. Ova sezona mu valjda dođe nešto kao ne toliko uzbudljiv prikvel pred real thing.

Nisam čitao strip, nem pojma kako se drži sa te strane

Link to comment

ja nisam uspeo da ga nađem u luci™, al se nisam nešto spec. cimao. deluje da je najtanja od ove četiri iz predhodnog posta

Link to comment

River je odlicna serija, BBC, radila Aby Morgan

pre par godina je imala seriju Hour, spijunsku,hladni rat sa Dominik Westom

 

Ovde su Stellan Skarsgard i Nicola Walker perfektni.

Njoj su isto vreme isle dve serije , river (BBC) i unforgotten (ITV), i ta nije losa

Trapped je dobar, Night manager je negledljiv

Link to comment

Odgledao ja sve (koje su izašle), ima negdje moj komentar. Kao što rekoh, specifičan humor Kenija Pauersa, više crnjak nego komedija. Ima svoje mjesto, dobra atmosfera, Gogins i on šljakaju, ali nećete se baš upišavati od smijeha.

 

Počeo na HBO da ide novi projekat Denija "Keni Pauers" Mekbrajda i Džodija Hila - "Viceprinicipals/Zamenici direktora". On glumi iskompleksiranog razvedenog rasistu. S njim u paru je Volter Gogins, kao odlična protivteža, neki sleazy gay guy. Vidjećemo na šta će da izađe. Zasad nije toliko komedija, više je dark nego komedija.

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...