Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zavrsih i ja sad. Super je, pravi letnji horor hit. Klinci su extra svi. Ne znam dal Weenie ovo da gleda. ToniAdams je definitivno bucko bez zuba, Weenie je skepticni mali crnac. Hella je 11.

 

+1

 

Bezubi Dustin je superstar, ali ja sam na glupom Buzfeeed kvizu naravno ispao čudovište :isuse:

 

 

nerd-alert-how-dungeons-dragons-explains

Link to comment

Ti naravno™ nisi ni radio test? Iskusno.

 

Nego, da ne pomislite da baš ništa nisam imao da prikenjam: Ono kako deca igraju D&D na početku i na kraju sezone nema veze s mozgom, osim ako je u pitanju Dexter's Laboratory tribute band. "Dolazi Demogorgon, bacaj kockicu. Ako dobiješ 13 ili više - pobedili ste. Ako dobiješ 12 ili manje - mrtvi ste." :isuse:

Link to comment

+1

 

Bezubi Dustin je superstar, ali ja sam na glupom Buzfeeed kvizu naravno ispao čudovište :isuse:

 

 

glup je test, i ja sam čudovište, a sasvim je jasno da imam supermoći.

 

jedino veće zadovoljstvo od ove serije je seierenje nad fridomovim lupetanjem kako ne valja, samo da bi bio drugačiji od svih.

Link to comment

Ti naravno™ nisi ni radio test? Iskusno.

 

Nego, da ne pomislite da baš ništa nisam imao da prikenjam: Ono kako deca igraju D&D na početku i na kraju sezone nema veze s mozgom, osim ako je u pitanju Dexter's Laboratory tribute band. "Dolazi Demogorgon, bacaj kockicu. Ako dobiješ 13 ili više - pobedili ste. Ako dobiješ 12 ili manje - mrtvi ste." :isuse:

a koji test?

Link to comment

Pih, nisam nesto odusevljen serijom.

nabudžili film u seriju, površni likovi, ok muzika, klinci kul

 

letnja zabava ništa više od toga

Link to comment

samo je tolko za vise od onih tvojih poljskih filmova o odnosima bugara i rumuna u cehoslovackoj.

toniadamsu je more do kolena

:fantom:

 

e

šteta što se spilberg nije dohvatio ovoga. ko rođeno je za njega

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Kačio gervasiusius pre par strana: https://www.buzzfeed.com/matwhitehead/which-character-from-stranger-things-are-you

 

Sranje je, pun forum Stivova i Demogorgona.

Ja sam ispao Mike a nemam pojma o cemu se radi :D

enhanced-31881-1468806654-1.jpg?no-auto

 

Nego, kad sam vec tu a i tema je, vi koji ste gledali, preporucujete li seriju Stranger Things?

Imao sam lufta da ubacim neku seriju u svoj raspored, odabrao "Dark matter"... gledao mi se neki SF... oooooo kako sam se zajebao.. kako sam se samo zajebao...

Pa bih sad da ispravim tu gresku i zamenim je necim

Link to comment

jbse, samo o tome pricamo.

gledaj, meni se stvarno jako svidela, jeste cista zabava, ali i cista emocija.

jako lepo i neophodno, meni bar.

mrzelo me da vrtim topic, prelistah stranu-dve, videh da se pisalo o Mr Robotu.. nemam vremena da saltam unazad, prozivljavam ponovo sinocni mec vs USA :(

 

Ok, dakle.. uzimam je! :)

tnx

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...