Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Vikinzi nisu preterano kvalitetna(mada 4. sezone jeste dobra) serija,ali ok je za ubijanje vremena.Dosta nelogicnosti,meni iritantna gluma Ragnara,ali opet gledljivo.

 

Black Sails mi je bolja serija od Vikinga.

 

Gleda neko The Night Of?Ako je suditi prema prve cetiri epizode,meni je ovo nesto najbolje jos od TD S1.

Edited by Milošica
Link to comment

Neko gledao Black Sails?

zna li se kad ce biti nova sezona?

 

Aleksija@ako nisi gledala Peaky Blinders moglo bi ti se svideti, radnja je smestena u period posle I Sv rata i vrti se oko kriminogene familije Shelbi

hvala, no... prvih nekoliko epizoda mi se svidelo, posle vec pocela da gubim interesovanje. niti me period, niti tema zanimaju. a nekako imam utisak da je ta prica previse puta ispricana, verovatno i na bolji nacin. a ne mogu da gledam seriju samo zato sto je nosi cilian murphy - mada je mozda i zasluzio  :sleep:

 

pogledala doctor foster - fina mala serija sa dosta obrta, nista epohalno, doduse.

Link to comment

Vikinzi su deset puta bolja serija of kretenskog GoT, na primer.

Pa, naravno.

 

Vikinzi su pre svega drama i tu postizu efekat nista slabiji od recimo Sekspirovog Kralja Lira.

Vikinzi su naravno bezvezna serija i, pre svega, nisu nikakva posebna drama. Ruku na srce, ko zna čiju si ti postavku Kralja Lira gledao, pa pišeš ovako nešto...

Link to comment

Blindersi su mene usisali, jedva cekam nastavak

 

Sto se Vikinga tice, cisto hedonisticko uzivanje, meni dosta, ne upustam se u previse analize 

 

Black Sails gledam od kad su izasli :thumbup:

 

nikad ja ne znam kad ce koja serija da izadje, meni se epizode ukazuju ko Gospa iz Medjugorja

Edited by Sara
Link to comment

Ko peder? Zar covek mog zivota

Daaaj, nemoj biti malouman...

vikingske seksualne slobode su lestvica koju ostatak jevrope ne zna se dal ce ikad da dosegne  :D

Link to comment

meni bi dojajni bili vikinzi da nema tih nekih glupi momenata.

ne znam dal sam spomenuo, al pedereva zena je jamacno zena mog zivota :fantom:

 

odgledaj za pocetak sve 4 sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...