Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

30 Rock je sjajna serija. Dinamicna, kratki i efektni dijalozi, pametne reference. Zvucace malo cudno, ali meni je po vrsti humora najbliza Simpsonovima.
Zbog ovoga sam skinuo seriju i yup 30 rock ima tog inteligentnog Simpson smeka u sebi.
Link to comment

Ja gledam FF i ok mi je sad kad sam smanjio očekivanja skroz, ali jeste realno bezveze. Ali, ništa nije tako bezveze, fejk i saharinski kao Vampire Diaries. Moj trenutno omiljeni guilty pleasure. :wub:

Link to comment

ja batalio. tj, prvo sam zaboravio da pogledam, a onda odlucio da se necu ni smarati sa tim. mada mozda hocu kad zavrsi sezona, pa sve odjednom.odlucio da probam supernatural, pojma nemam hoce li mi se to svidjeti...

Link to comment

doooooooooooobro. jesam ja lud ili poslednje dve epizode Stargate Universe ne idu kako bi trebalo?! posto proslonedeljna epizoda definitivno nije izgledala zavrsena, a ovonedeljna se nikako ne nastavlja na nju :blink:

Link to comment
doooooooooooobro. jesam ja lud ili poslednje dve epizode Stargate Universe ne idu kako bi trebalo?! posto proslonedeljna epizoda definitivno nije izgledala zavrsena, a ovonedeljna se nikako ne nastavlja na nju :blink:
:lol: Izgleda nisu normalni. Ja sam otisao na eztv da vidim da nisam propustio neku epizodu.... :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...