Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ok, verovatno si u pravu. Kad budem imao vremena mozda se i nakanim da pogledam. Zahtevace strpljenje, to je sigurno.
i ne treba ti bash neko strpljenje za 39 epizoda. odgledao sam sve i preporuchio bih i ti i ja da nastavish. sad treba sachekati pochetak chetvrte sezone da vidimo u koje doba (verovatno) '64 ce nas baciti :D
Link to comment

FF veceras imao premijeru na AXN (verzija za Ex-Yu i u Srbiji se trenutno moze gledati na IKOM-u).Prva epizoda pucala na visoko, ali licni dozivljaj nije bas nesto, ali ako stignem ispraticu je.

Link to comment

kad smo vec kod toga, jel gledao ko zadnju epizodu FF?ja potpuno zaboravio.V mi se vise svidja, premda nije neki spektakl.kakva je 30 rock, jel valja to ichemu?

Link to comment

jel bi mogao uporediti sa nechim? sorry sto smaram, chisto me zanima da znam dal da je skidam. imam prilicno nepovjerenje prema tim saljivim serijama, ne mogu da provalim razlike izmedju that 70's show, friends, two and a half man i ostalih...

Link to comment

jesi gledao studio 60? e pa tako nesto, uz mnogo vise sale i komike i 25 minuta formatu. super opustajuce, ako se potrudis da cujes, provlaci se snl humor a alek boldvin je vise nego odlican, sto nisam mislila da cu ikada reci. neke scene iz writers' room podsecaju na one kad nam pokazuju kako se pise lost.u stvari, sorkinov kratkozivuci sport nights je mozda najbolje poredjenje.

Link to comment
jel bi mogao uporediti sa nechim? sorry sto smaram, chisto me zanima da znam dal da je skidam. imam prilicno nepovjerenje prema tim saljivim serijama, ne mogu da provalim razlike izmedju that 70's show, friends, two and a half man i ostalih...
Naravo da ne smaraš, pa ono ne poznajem serije u sličnom formatu. Možda "najbliže" tematici je Entourage-u, u smislu da se obe serije bave ljudima koji prave serije odnosno filmove. 30 Rock priča priču ekipe koja radi u tv studiju NBC-a, imaš tu narcisioidnog direktora, ćaknutu glavnu zvezdu, razmaženu žensku zvezdu, a glavnu ulogu igra lemon glavni urednik programa koja sva vrca od kompleksa. Sve je ovo, naravno subjektivno, prilično lepo upakovano, jako lagana i zabavna serija za gledanje i veoma neslična™ ostalim humorističkih serijama.Uglavnom bi ti preporučio da odgledaš jedno 3-5 epizoda serije, onda ćeš znati da li si uhvatio ritam i da li će ti se svideti. Mene su prve dve epizode ubile u pojam koko su dosadne, a pošto u tom trenutku nije bilo ničeg drugog nastavio sam da gledam još par epizoda kako bi na kraju krajeva otkrio da mi se serija strašno sviđa :)Nadam se da sam pomogao i javi utiske!
Link to comment
Deluje zanimljivo.Skidam danas prvu sezonu.Hvala na preporuci.
Nema na cemu, Breaking Bad je sjajna serija, velika je steta sto joj je malo ljudi dalo sansu... Edited by Jolly Roger
Link to comment

30 Rock je sjajna serija. Dinamicna, kratki i efektni dijalozi, pametne reference. Zvucace malo cudno, ali meni je po vrsti humora najbliza Simpsonovima. Cak mi se cini da su neki detalji "pozajmljeni": ludi doktor, Jackov asistent Jonathan lici na Burnsovog Smithersa, gosti u epizodnim ulogama...

Edited by Takeshi
Link to comment

Zavrsila mi se Bored to Death vec nakon 8 epizoda. Bilo je zabavno, Ted Danson, Jim Jarmusch, Branka Katic hehe. Producenti kazu bice i druga sezona.A sada skidam ozbiljnu stvar. Berlin Alexanderplatz. Nikad pre citao, nikad gledao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...