Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nisam bila iznenadjena, od pocetka je nagovestavala... i kakva epizoda majko mila! u jednom momentu sam pomislila da gledam finale, srecom ima jos... jedna od najboljih epizoda iz bilo koje serije ikada

 

40 min. konstantne voznje omg!!! mada imam par zamerki ali nema veze

Edited by mustang
Link to comment

Prati li [jos] neko Person of Interest?

 

 

Epizoda od sinoc totalni shok :o

 

i

 

:cry:

Ја гледам редовно.

 

Мислим да је синоћ редефинисан појам тв  потере колима са пушкарањем   (са све гђицом. Гровс која управља штиклом).

 

Иначе, епизода је тотални  :cry: , убише супер ликове.

 

Једва чекам да Финч пусти Машину са ланца.

Edited by Arkadija
Link to comment

Zbindžovo sam Black Sails. Ne bih išao daleko da je "kao deadwood", ali je svakako kvalitet u kome može da se uživa. Odlična gluma i dobri likovi pre svega, priča korektna, dinamična i zanimljiva. Brutalnosti taman koliko treba. Par gluposti, al dobro... 

 

Kapetan Vejn mi bio jako poznat dok se nisam setio gde sam ga gledao, u Shameless glumio sa Joan Cusack seks addicta :lol: (uopšte, uloga mi je luda skroz, kako samo Shameless skocka). Inače je baš faca i sa onim glasom biće posla u Holivudu za njega na pretek.

Edited by Mil@n
Link to comment

Zbindžovo sam Black Sails. Ne bih išao daleko da je "kao deadwood", ali je svakako kvalitet u kome može da se uživa. Odlična gluma i dobri likovi pre svega, priča korektna, dinamična i zanimljiva. Brutalnosti taman koliko treba. Par gluposti, al dobro... 

 

Kapetan Vejn mi bio jako poznat dok se nisam setio gde sam ga gledao, u Shameless glumio sa Joan Cusack seks addicta :lol: (uopšte, uloga mi je luda skroz, kako samo Shameless skocka). Inače je baš faca i sa onim glasom biće posla u Holivudu za njega na pretek.

Nisam rekao da je dobra kao Deadwood, nego da me BS podsjeca na nj ;)

 

Nije ni blizu dobra kao Deadwood, ali jeste odlicna serija.

Link to comment

Sramim se priznati...Jos gledam NCIS...Sinoc odgledao zadnje dve s13 ...Iiii ode veri spesl ejdzent DiNozzo...

I Ziva definitivno  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Link to comment

Bice jos 13 sezona komotno. :D

Ne bih bio siguran - mozda neki spin off?

 

Sramim se priznati...Jos gledam NCIS...Sinoc odgledao zadnje dve s13 ...Iiii ode veri spesl ejdzent DiNozzo...

I Ziva definitivno  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

 

I ja gledam posto ih skidam redovno za caleta - ali, nema tu nista za sramiti se.

Link to comment

Bice jos 13 sezona komotno. :D

Ako Harmon ne gekne...Pise se nesto da su mu kolena sjebana da jedva hoda....

oGtbvBC.png

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...