Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

šta je to izgnanik? foxova serija može da se prati na njihovoj fb stranici, valjda može i na tv

:o

Link to comment

šta je to izgnanik? foxova serija može da se prati na njihovoj fb stranici, valjda može i na tv

:o

koliko sam shvatila, samo je prva epizoda eksperimentalno emitovana na FB sinoć. Regularna premijera je 06.06.

 

Mada, lepo od njih, ima prevod,ide bez seckanja, mislim da ću je odgledati kasnije danas.

Edited by Arkadija
Link to comment

Veceras krece Pricer na AMC. Ziv nisam da uporedim seriju sa jednim od ponajboljih stripova ikad objavljenih.

 

Link to comment

Deluje zanimljivo, a i solidne su kritike koliko videh.

.

Pošto nisam strip čitao definitivno dajem šansu :) (mada ja generalno baš i nisam iz škole koja od apaptacije zahteva vernost materijalu)

Link to comment

ja ga onomad otpisah kad su krenule price da brutalno seku materijal iz stripa, a i rogen je tezak smarac. ali eto, sepinwallu se svidja, mozda i odgledam ovih prvih par epizoda...

Link to comment

Ako se po jutru dan poznaje, pala je uveliko noc! Daleko od toga da sam ocekivao da Pricer bude prenesen na ekran panel po panel, ali da se glavni likovi toliko izmene, da se i naracija izmeni, paaa, toga sam se plasio. Tulip je iritantna Rambo super riba, Dzesi nesposobni svestenik koji premlacuje u slobodno vreme destoricu sivonja, a Kasidi vampir koji voli da se sunca. Mirror image originala. Mrs, stoko! Nista od Dzenezisa koji opseda Pricera usred bela dana i vozdize crkvu u plamen, koliko vidim nas ce svestenik da cuva svoje ovcice u Boguizaledja teksaskoj selendri.

 

:yucky:

Link to comment

sumnjam da ce izostaviti najbolje delova stripa, ovo je bio vise kao neki uvod u taj svet. sta znam, nije bila mnogo dosadna ova prva epizoda, ali sumnjam da bih se vracao da nije preacher u pitanju. cassidy najzabavniji, bar tu nema promena.

Link to comment

Ma daj koje sranje od kraja Blacklistare. Najjace da bi totalni car Kai Proktor mogao da bude otac ovom bolidu od glumice/uloge. Ladno je ziva. Pi!

Link to comment

Person of Interest izbacili u jednoj nedelji 3 epizode.  :happy:  Srećom sam još uvek sam na odmoru. Kad bih inače stigla da ih odgledam.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ma daj koje sranje od kraja Blacklistare. Najjace da bi totalni car Kai Proktor mogao da bude otac ovom bolidu od glumice/uloge. Ladno je ziva. Pi!

Jbga nisu izdržali! Ja se taman nadao da će sad da zavrno malo van toga...
Link to comment

Person of Interest izbacili u jednoj nedelji 3 epizode.  :happy:  Srećom sam još uvek sam na odmoru. Kad bih inače stigla da ih odgledam.

Najavili su da ce nedeljno izlaziti po 2 epizode do kraja serije/sezone.

Link to comment

imas na kat.cr, samo trazi "the league season 1".

 

Ima, postavljeno pre 100 godina, od seed/leech ni traga ni glasa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...