Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Person of interest krenula peta sezona, neko gleda? Cekam da se nakupi malo pa da gledam u cugu, ali me vuce :D

 

Standardno dobro. Ja odgledala sve tri epizode. 

Link to comment

volela bih da vidim jim cavieziela i anson mounta (hell on wheels) u istom filmu, seriji..kako igraju bracu :) dosta fizicki lice a i glume. nisam znala da je finch ozenjen najvecom lujkom advokatom tascioni iz goodwife :)

Edited by mustang
Link to comment

ne znam na cemu gledas i na kakav kvalitet si navikao, ali posle hanibala na plazmi ovo je bas slabo

kvalitet 10/10, svi se slažu u komentarima..

verovatno ne gledamo istu verziju. ova je poslednja dodata, pre 4 sata.

Link to comment

gledam 3.sezonu Girls, nije loša sezona, mislio sam da će se serija raspasti ali ima puno dobrih momenata a 6.epizoda je maestralna

Link to comment

U The Blacklist konacno pocelo nesto da se desava nakon poznatih dogadjaja vezanih za E.K.

Verovatno ste već komentarisali negde ali oduševio sam se razvojem događaja vezanim za dotičnu...

 

Od početka se nerviram koliko spušta seriju očajnom glumom, potpuni promašaj u kastingu. Kada nije u kadru serija postane bolja, i super što su to skapirali i ovako rešili.

 

Link to comment

Verovatno ste već komentarisali negde ali oduševio sam se razvojem događaja vezanim za dotičnu...

 

Od početka se nerviram koliko spušta seriju očajnom glumom, potpuni promašaj u kastingu. Kada nije u kadru serija postane bolja, i super što su to skapirali i ovako rešili.

 

Potpuno se slazem. Ta glumica je bila totalni promasaj.

Jel ova poslesnja epizoda uvod u spin off seriju u kojoj je glavni lik Tom Kin?

Link to comment

Odlična epizoda The Blacklist, očekivan rasplet, ali ipak, odlična.

 

Nadam se

 

da će Rejmond poštedeti Mr. Kaplan, bez nje serija bi izgubila na draži.

 

Edited by Arkadija
Link to comment

Odlična epizoda The Blacklist, očekivan rasplet, ali ipak, odlična.

 

Super finale - ostavlja otvoreno u kom ce pravcu 4. sezona.

 

I prosle nedelje narucen spin off:

 

 

The Blacklist: Redemption is an American crime thriller television series that is expected to premiere on NBC during the 2016–17 U.S. television season. The series is a spin-off from the NBC series The Blacklist. It stars Famke Janssen as Susan Scott "Scottie" Hargrave, president of a team of corporate operatives, to which Tom Keen (played by Ryan Eggold), a character from the original series, belongs. The series was ordered by NBC on May 14, 2016.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...