Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ti momci s madisona su mi nesto najodvratnije sto se emituje trenutno na domacim televizijama. Totalno negledljivo i beskonacno dosadno.

Edited by Feindouno
Link to comment

V? :isuse: Nije mi na kraj pameti bilo da će doći dan kad će musaka um™otvorina 1 Davida Ickea & Tea Party ludila dobiti prime time slot na network TVu.. Izgleda da sam se gadno za***ao. :blink:

Link to comment
Iz onih nekoliko epizoda koje sam pogledao na b92, stekao sam slican utisak. Usiljeno, scenario nista narocito, a pri tom nam non-stop nabijaju u lice kako hoce da docaraju eru i to npr. tako sto apsolutno svako, u svakom trenutku mora da drzi zapaljenu cigaretu u ruci/ustima.Nije me zaintrigiralo da gledam celu seriju.
mislim da si udzampovao u zakljucak previse rano, ovo je odlicno.vrlo lepa psiholoska mreza koja se sa svih ribova polako skuplja oko glavnog junaka.videcemo da li ce peripetijski cvorovi dobro drzati.kao sto rekoh, treba da malo pustis da se glumci uhodaju i da se naviknes.
Link to comment
mislim da si udzampovao u zakljucak previse rano, ovo je odlicno.vrlo lepa psiholoska mreza koja se sa svih ribova polako skuplja oko glavnog junaka.videcemo da li ce peripetijski cvorovi dobro drzati.kao sto rekoh, treba da malo pustis da se glumci uhodaju i da se naviknes.
Ok, verovatno si u pravu. Kad budem imao vremena mozda se i nakanim da pogledam. Zahtevace strpljenje, to je sigurno.
Link to comment

Jebote, moraću da oladim malo od ovog topika, samo počinjem da gledam nove serije. Daklem, video sam ovde da neko pominje Vampire Diaries, pa sam morao da skinem i da pogledam. Daklem, u pitanju je tinejdžersko emo izdrkavanje, bar u početku (dokle sam i došao). Stvarno je teško, ako ne i nemoguće da se gleda ako niste tinejdžer kome je sve sranje i koji je neshvaćen i pati pod teretom weltschmerza, a pritom nije nešto načitan ili nagledan ili inteligentan. Ili ste nekritični low brow horor fan koji ima vampirsku opsesiju. Jedva čekam da pogledam ostale epizode.

Link to comment
Ok, verovatno si u pravu. Kad budem imao vremena mozda se i nakanim da pogledam. Zahtevace strpljenje, to je sigurno.
zaista zahteva malo strpljenja, i ja sam bila sklona da odustanem u pocetku.ali vredi, dobijas jednu veoma inteligentnu seriju ciji ritam ima svoju funkciju i koji vremenom pocnes da prihvatas.
Link to comment

Je l ima neka serija da lici na Sons of Anarchy ili Shield? Naravno.. da bude bar priblizno dobra kao pomenuto.I koje su dobre supernaturalne serije, pored naravno Supernaturala, Zone Sumraka i Dosijea X (koji me je da budem iskren nebrojano puta smorio sa nekim svojim alien epizodama)? Fringe tu ne racunam.

Edited by nixolaus
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...