Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Les témoins

 

Sasvim zanimljiva krimi serija. Ima šest epizoda i možda se malo gubi intezitetu u trećoj i četvrtoj epizodi, ali sve se brzo ponovo vrati na pravu stazu. Sve u svemu, ko voli da pet i po sati opusti vreme na ovakve stvari, onda je ova serija dovoljno dobar izbor.

Link to comment

Gleda li neko Turn (Washington's spies)? Prve dve epizode deluju dobro, svidja mi se koncept.

 

Gledao ja prvu sezonu, drugu jos uvek nisam. Onako, gledljivo. Epoha solidno preneta, ima malo klasicno amerikanisanja, ali podnosljivo. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

ako nekom slucajno padne na pamet da gleda london spy sa benom visouom, dobronamerno bih mu preporucila da se mane corava posla...ja odgledala  :isuse: , sve mislila bice bolje, mora da ima neke price, neke cake koju nisam primetila... ali ne, do kraja je ostalo jedno veliko dosadno sranje. prica je neubedljiva, dijalozi nategnuti, zaplet besmislen, ben visou je ocajan, preglumljivao i cmizdrio sve vreme, sarlota rempling ledena i dosadna, cak ni dzim brodbent nije bio narocito ubedljiv /mada ipak od nabrojanih, najbolji/...sve u svemu, prvi put da sam gledala nesto u prodokciji bbcija a da je zbilja sranje. tesko sranje! 

sad uzela da gledam the secret sa nezbitom, nesto mi i ni to ne obecava...

Link to comment

Marseille

 

Povremeno je vrlo raskošno rađeno. Benoît Magimel mi se prilično dopao i baš me je nasmejao u više navrata. Same drame baš i nema. Uobičajena mantra "đe ba zapelo" i ostalih sentimentalno političkih opera. Ali, dalo se pogledati tih šest i po sati.

Link to comment

ima neka serija elementary sa lucy lu... ko god je oblaci radi sjajan posao. uvek bacim pogled na novu epizodu da vidim sta je obukla :)

Link to comment

ima neka serija elementary sa lucy lu... ko god je oblaci radi sjajan posao. uvek bacim pogled na novu epizodu da vidim sta je obukla :)

 

Another take on Sherlock Holmes [ona je Watson] - upravo se zavrsila 4. sezona pre par dana.

Link to comment

Je li ona najplaćenija TV glumica na svetu zbog plate u toj seriji?

Verovatno. Meni taj Šerlok zabavan fina razbibriga...
Link to comment

Gomorra, najbolja serija ikada ^_^ , ušla juče i zvanično u 2. sezonu. Zbog slabog poznavanja italijanskog napolitanskog čekaju se titlovi.

Link to comment

Gomorra, najbolja serija ikada ^_^ , ušla juče i zvanično u 2. sezonu. Zbog slabog poznavanja italijanskog napolitanskog čekaju se titlovi.

ja imao problema i sa prvom sezonom oko titlova, inace mi se dopada serija

Link to comment

Verovatno. Meni taj Šerlok zabavan fina razbibriga...

+1, solidan je elementary.

Nema mnogo veze sa šerlokom, ali jedan od retkih procedurala koji mi je legao dovoljno da izguram čitave 3 sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...