Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

Odgledao prve dve epizode Leftoversa, izgleda mi prilicno primamljivo. Nadam se da je Ajant negde ishejtovao

.

 

Ne znam kako mi serija nije ranije dopala ruku, i posle jos dve epizode mi izgleda odlicno. A vidim da je ocena na imdb-u samo 8.0, da li ce nesto lostovski da zajebu ili je jedini problem sto je mracna i depresivna? Meni bas to super.

 

Keri Kun mnogo lepa zena.

Link to comment

Dobrodošao u elitni klub odanih PPP ljubitelja Damona Lindelofa, ratnog zločinca protiv televizije.

 

Imaš solidne šanse da dobiješ člansku kartu sa brojem #3, ne znam da li mu je ostao bilo ko osim lube i Mekejba i tebe.

Link to comment

Za ljubitelje The Blacklist pitanje

 

 

jel prezivela? :D

 

 

Imas, u neku ruku, odgovor u jucerasnjoj epizode. [ti, pretpostavljam, pitas za proslonedeljnu?]

Link to comment

Imas, u neku ruku, odgovor u jucerasnjoj epizode. [ti, pretpostavljam, pitas za proslonedeljnu?]

Odgledao sam i 19tu sinoc. Ocekivano nismo saznali bog zna sta, osim ono sto smo i sumnjali odavno...

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Odgledao sam i 19tu sinoc. Ocekivano nismo saznali bog zna sta, osim ono sto smo i sumnjali odavno...

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

 

Trebalo je to, ipak, da staviš u spoiler.

 

Link to comment

Dobrodošao u elitni klub odanih PPP ljubitelja Damona Lindelofa, ratnog zločinca protiv televizije.

 

Imaš solidne šanse da dobiješ člansku kartu sa brojem #3, ne znam da li mu je ostao bilo ko osim lube i Mekejba i tebe.

 

:D

 

Pa jasno mi je da postoji nemali potencijal za zajeb, zato i rekoh da pitam da li ce se opet pogubiti nacisto kako se radnja bude razvijala. Mada se, do sada, ne cini toliko pretenciozno bez obzira na fantasticni narativ, izgleda kao dobra dramska serija gde su svi likovi manje ili vise sjebani.

Link to comment

Koliko se ja sećam on je za Leftovers unapred rekao da glavna misterija na kraju neće biti rešena, upravo da predupredi kuknjavu kakva je usledila posle Lost finala. 

 

Ako ti ne smeta to što vas svesno vuče za nos žedne preko vode, kao da je svetski prvak u disciplini predigre a u stvari impotenan - uživaj.

Link to comment

pred spavanje idealna heartbeat nova med. drama

 

damien prestala posle dve epizode, istraumirah se sa nekim scenama. bas mu ga daju po mucenju. ne mogu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...