Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jeste :) ....kada zavrsis sa tim ima jos jedna medicinska drama dobra, ako zelis, ali je brza i puna akcije black code

Edited by mustang
Link to comment

The Americans i Bosch ako nisi, pod obavezno, narocito Bosch.

 

Bosch ima 2 sezone i dva odvojena slucaja, a Amerikanci imaju 3 sezone i cetvrta u toku.

Edited by Milosh76
Link to comment

night manager je totalno razocarenje, ocekivao sam mnogo vise. videlo se od prvi 30 min da je sranje ali sam nekako izdrzao do trece epizode

 

btw ako vec nije bilo, okkupert nije los, mislio sam da se radi o jeftinoj antiruskoj propagandi ali nije bas tako

 

 

 

 

 

Valja li the Expanse?

 

Ljudi sta da gledam, dajte neku ideju...

 

ne valja, bar se meni nije svidelo, nisam mogao gledati do kraja - boring

 

a za preporuku, vec su ti dali dobru preporuku (ako vec nisi gledao) - amerikance, obavezno gledati

Link to comment

night manager je totalno razocarenje, ocekivao sam mnogo vise. videlo se od prvi 30 min da je sranje ali sam nekako izdrzao do trece epizode

 

Meni je u pocetku bilo naivno, kasnije me zaintrigiralo i nije bilo lose, posle se opet vratilo u naivno ali prestalo da bude zanimljivo.

Link to comment

Odgledao drugu sezonu The Leftovers.Odlično za sada.

 

Ko nije gledao neka se obavezno baci na to.

 

Solidna je i Black Sails,meni bolja od Vikinga.

Link to comment

moze valda ovde

ova tuziteljka o djej simsonu kad je imala kovrdzavu kosu bila seksi.sa ovom ravnom je izgubila tu moc u velikoj meri.cak me malo podsecala na sigurni viver u prvom elijenu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...