Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao pilot Harpers island. Verovatno je u pitanju najgori pilot ikada. A verujem da serija ni u narednim epizodama nije bolja. Bog ce to znati.Odgledao i Mentalist pilot. Totalno tripovanje, meni se bas svidja!

Link to comment
Zaboravio sam da napisem u prethodnom postu da je 'friday night lights' dobio sansu za 4. sezonu na DirecTV-u. Bez Minke i Adriane, nazalost. :( Prva epizoda izasla jos prosle nedelje.
ja sam prestao da pratim jos u drugoj sezoni... i ne kapiram koji kurac ima da ide serija bez Adrianne Palicki :blink:
Inace, ono sto cekam s velikim nestrpljenjem je "Game of Thrones". George R.R. Martin & HBO, zaista obecavajuca kombinacija, zestoko navijam da uspe... Videcemo...
ovo cekam ko ozeblo sunce vec dve godine, kada je najavljeno da ce HBO raditi seriju... Sean Bean kao Eddard, odlicno! patuljak igra Tyriona, i to je sjajno! samo ne znam koliko ce Lena Headey da bude prikladna za Cercei... i bice bitno kako se snadju klinci sto ce igrati Starkove, posto budu li isli po knizi mnogo toga ce se vrteti oko Joha, Arye i Sanse...a sto se tice V, necu nista da gledam dok ne izadje 4-5 epizoda, pa da mogu u komadu da ih odgledam...
Link to comment
ja sam prestao da pratim jos u drugoj sezoni... i ne kapiram koji kurac ima da ide serija bez Adrianne Palicki :blink:
Vala bas. Ove 2 epizode u 4. sezonu su bas lose.
a sto se tice V, necu nista da gledam dok ne izadje 4-5 epizoda, pa da mogu u komadu da ih odgledam...
Hteo sam i ja da uradim nesto slicno. Serije uvek izgledaju bolje kad se gledaaju po nekoliko epizoda odjednom. :D V ce inace imati povecu pauzu (do marta, cini mi se) nakon 4 epizoda.
Link to comment
Hteo sam i ja da uradim nesto slicno. Serije uvek izgledaju bolje kad se gledaaju po nekoliko epizoda odjednom. :D V ce inace imati povecu pauzu (do marta, cini mi se) nakon 4 epizoda.
ne cudi me... moguce da zele da opipaju puls sa prve cetiri epizode, pa ako se dobro primi serija, onda ce oma da se odluce za 11 sezona minimum i da razvodnjavaju do iznemoglosti
Link to comment
ovo cekam ko ozeblo sunce vec dve godine, kada je najavljeno da ce HBO raditi seriju... Sean Bean kao Eddard, odlicno! patuljak igra Tyriona, i to je sjajno! samo ne znam koliko ce Lena Headey da bude prikladna za Cercei... i bice bitno kako se snadju klinci sto ce igrati Starkove, posto budu li isli po knizi mnogo toga ce se vrteti oko Joha, Arye i Sanse...
Snima se pilot... celih 14 dana... :thumbup: Sve vesti u vezi sa Game of Thrones se mogu naci na ovom blogu:
http://winter-is-coming.blogspot.com/

Edited by Jolly Roger
Link to comment
Odgledao pilot Harpers island. Verovatno je u pitanju najgori pilot ikada. A verujem da serija ni u narednim epizodama nije bolja. Bog ce to znati.Odgledao i Mentalist pilot. Totalno tripovanje, meni se bas svidja!
Harpers island slobodno mozes da preskocis
Link to comment

Skinuo sa torenta Blejkovu sedmorku, sve 4 sezone i poceo da gledam.Specijalni efekti su smesni, ali je u pitanju prava engleska serija. Odlicna gluma, zanimljiv zaplet. Desava se u antiutopijskoj buducnosti al se ne pojavljuju reference na 20 vek svskih minuta. U prvih nekoliko epizoda koje sam odgledao se ne pojavljuju uopste. Serija nije opterecena opremom niti se nesto narocito udubljuje u objasnjavanje, samo se ubacuje u pricu i stvari se prirodno kapiraju usput. Svarno preporuka.Kao dodatni plus je cinjenica da je to serija koju sam kao klinac fanaticno pratio na tv-u, pa se svako malo prisetim nekog detalja.

Link to comment
...mada je docaravanje 60ih nekako sterilno.
Iz onih nekoliko epizoda koje sam pogledao na b92, stekao sam slican utisak. Usiljeno, scenario nista narocito, a pri tom nam non-stop nabijaju u lice kako hoce da docaraju eru i to npr. tako sto apsolutno svako, u svakom trenutku mora da drzi zapaljenu cigaretu u ruci/ustima.Nije me zaintrigiralo da gledam celu seriju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...