Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

S obzirom da se Bosch zavrsio, moguce :D , a posto traje The Americans, cisto sumnjam. Mada sve je stvar ukusa :)

Edited by Milosh76
Link to comment

krenuo Banshee. jako lepo. malo su bili umereni sa scenama seksa i nasilja, cak je i fotografija nekako manje raskosna i hladnijih tonova. zanimljivo je.. gledace se ovo. .

Link to comment

Evo ukratko o cemu je
 

Based on the original comic strip Boondocks, Two young brothers (Huey and Riley) move away from their birth city to live with their irascible grandfather out in the suburbs. With one brother being socially and politically motivated and the younger brother a stereotypical black youth who likes rap music and culture etc Biting socio-political commentary ensues when they meet a whole cast of crazy exaggerated characters set in a mainly white middle upper class neighbourhood.

 


I da dodam samo da serija ima jebacki soundtrack :)

Link to comment

The Night Manager

 

Izuzetna serija, baš sam prijatno iznenađen. Pogledao sam je odjednom i u jednom dahu mogu reći. Susanne Bier je režirala sve, a meni se Wrightova Hanna uopšte nije dopala i to me je sasvim pogrešno navelo na skepsu kakav će biti ovaj scenario Davida Farra, obzirom da je to jedino što sam od njega gledao ranije.

 

Klasična drama, odlična špijunska priča, lepo režirano, odmerenog ritma i vrlo prijatno za gledanje svih šest sati. Odavno nisam gledao ovako lepu ekranizaciju Johna le Carréa, podsetila me je na klasike iz prošlog veka...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...