Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Će probam, ako skupim volju da gledam. Ja sam serio hejter.

I ovo sam uzeo da gledam samo jer sam spremio strašnu klopu a nisam imao odgovarajuću knjigu pri ruci.

Link to comment

Ja kren'o da gledam onu Djes'ku Djons i ništa se ne dešava ni posle dve epizode. 

Ona kao treba da bude neka wasted cica koja mnogo šljoka i na ivici je propasti a izgleda ko studentkinja psihologije nakon prve žurke u velikom gradu.

Tja.

Daću joj još jednu epizodu fore jer izgleda lepo nemam pametnije posla.

 

Šta znam, ne bih se složio da se ništa ne dešava, naprotiv. Imamo negativca koji se polako razotkriva, informacije nam se daju fino dozirano, upoznajemo se sa njenom prošlošću i onim što ona jeste sada o čemu posle dve epizode jako malo znamo, što mi je cool. Za sada je ok, videću u šta će se razvije.

Edited by Mil@n
Link to comment

Poceo da gledam 2gu sezonu Bosa. Moja omiljena "definitively not Swedish" Dzeri Rajan se prikljucila :heart:

 

Jel čemu, kad nije u onom "sedma od devet" preuskom kostimu :D 

Link to comment

Jel čemu, kad nije u onom "sedma od devet" preuskom kostimu :D

Jos sumLJas? :naughty:Zbog nje i ostah do pola pet ujutro da odgledam svih 10 epizoda djuture.

Inace, ova druga seaona je prilicno slow paced... Losija od prve, svakako.

Link to comment

in other news Banshee se vraca na male ekrane prvog aprila. to je ujedno i poslednja sezona.

 

woohoooo

to nisu ostale vesti nego prva vest!

ja već mesec dana dižem tegove i jedem sirovo meso da se spremim za poslednju sezonu.

Link to comment

Izluđuju me Black Sails dijalozi. Radnje je još uvek koliko-toliko zaninmljiva, ali jedno šest puta po epizodi neko vodi neki pokušaj high-minded rasprave o prirodi moći ili slobode ili osvete ili čega već. Da za pozorište pišu scenario, ne bi bio pretrpaniji tekstom. 

 

A još većina njih, od guvernera do kurve do mornara, koriste isti rečnik - Downton Abbey Upstairs :isuse:

 

Plus što smo imali apsolutno suvišan i sumanut primer iz epidemiologije. Kaže novi guverner ljubavnici (koja je odrasla u Nasauuu) kako mu se vojnici razboljevaju od nekih tropskih bolesti, pa mudro zaključuje da je to zato što nemaju imunitet kao lokalno stanovništvo. Svi će oni da poumiru od boleština, a njoj i ostalim lokalcima neće dlaka s glave da fali. To što je stanovništvo Nasaua ne čine neki starosedeoci koji su hiljadu godina unazad preležavali iste bolesti, nego su sve engleski pirati i kurve, nema veze - on je ubeđen da su nekako magično razvili imunitet tokom generaciju-dve koliko žive u tom kraju :isuse:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Mene je Ajant preobratio da ipak nastavim sa Under The Dome. Jebem li ga, meni je ovo ok za sada. Dešava se stalno nešto, mada kontam da će rasplet da bude neko sranje u maniru losta. :(

 

Primedba na lošu glumu pojedinaca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...