Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja pokušao, djelovalo mi naivno iskren da budem. Ok, simpa je ona kamera iz ruke, drmusanje, ali priča i kompleksnost pogotovo krimosa je boza u poređenju sa Žicom. 

Link to comment

Gledao mozda neko Top of the Lake? Gledao bih nesto sto nisam, Vajnil™ i ovaj King mi se nesto ne dojme od novijih, a naleteo sam na dobre ocene za Top of the Lake, pa ko velim, sta je sedam epizoda, nista.

Edited by Malvo
Link to comment

Citiracu Nelsona Hendersona: "Nema dobre serije bez teske price". Mada mi je u medjuvremenu i Rectify pao na pamet, sprema se na kiosku, pa gustiracemo polako obe.

Link to comment

Uh, ja taj Rectify zaboravio negde početkom treće sezone kad sam shvatio da nemaju nameru da počnu da mrdaju radnju u bilo kom pravcu. Tempo dešavanja je isti kad je protagonista u komi i van nje.

Link to comment

Ma nije, Rectify sam nahvalio u startu, delovalo je da baš dobro teče i nekako mi je prijalo... ali onda dve sezone ničega, umori se čovek. Samo kažem da sam potpuno izgubio seriju iz vida, zaboravio sam da sam je gledao.

Link to comment

Ja kren'o da gledam onu Djes'ku Djons i ništa se ne dešava ni posle dve epizode. 

Ona kao treba da bude neka wasted cica koja mnogo šljoka i na ivici je propasti a izgleda ko studentkinja psihologije nakon prve žurke u velikom gradu.

Tja.

Daću joj još jednu epizodu fore jer izgleda lepo nemam pametnije posla.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...