Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao sam narcos, odličnost.

 

Gledao sam ranije espn-ov dokumentarac the two escobars koji mi je izspojlerisao dosta, svakako ga preporučujem, fenomenalan je. 

Link to comment

legendarni preacher gartha ennisa krece s prikazivanjem maja meseca... sta ocekivati?

 

po onome sto sam ja video, spektakularan komad djubreta.

Link to comment

Druga je u nedelju 27. te pretpostavljam i u nedelju 3. aprila.

 

Imaš ga na kioscima, ja ga kupio po preporuci (čini mi se) odavde još 2014, odmah posle premijere...

Link to comment

Krenuo sinoć sa Under The Doom, roncam po netflixu da nađem šta valja dok traje free month. Kakva ppppresuda po tom pitanju? Sinoć odgledao pilot, dovoljno me zainteresovao da nastavim.

Krenuo da gledam i neku komediju Blue Mountain State po koju pred kuntanje, nije loše, početak klimav ali sve bolje, humor dovoljno atipičan i apsurdan da bi mi bio zanimljiv, a savršenim ženskama ne zna se broj. U suštini parodira college stereotipe i život sportista na njemu. Bude dobrih fazona.

Link to comment

Krenuo sinoć sa Under The Doom, roncam po netflixu da nađem šta valja dok traje free month. Kakva ppppresuda po tom pitanju? Sinoć odgledao pilot, dovoljno me zainteresovao da nastavim.

ППП форум је акламацијом утврдио да је то тешко срање

Link to comment

Damien

 

serija kao nastavak Omen iz 1976 sa sve flešovima Gregori Peka.

Pa slabo, vrlo slabo, glavni ambijent 'strava' kako da nije prisutna, ima horora sa rotvajlerima, ima i šestica... ali nekako nije to ono što u prvom Omenu utemeljeno, a ovde se na to nedvosmisleno oslanjaju.

I pilot epizoda bila dovoljna da prekinem, druga epizoda slabija sa najavom da će i nastavci biti slični: naivni i mlaki.

 

 

nije ni post za ovaj topik 'omiljene'

izvinjavam se

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...