Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Billions je toliko jadno da je to tužno. Naterao sam bio sebe da vidim te prve dve epizode koje sam bio skinuo, i digao ruke.

 

Otprilike, serija o ekonomiji snimljena za prekookeanske kamiondžije onako kako oni postoje samo u najgorim predrasudama, van stvarnosti i van sindikata...

Link to comment

da, da, zaista je jadna serija...isprazna, naivna, otegnuta, a Brodi /od kog sam puno ocekivala ;-)/ je katastrofalan...ni zenski likovi nisu niti lepe niti intrigantne, tako da je serija apsolutni promasaj...ako i the night manager bude losa, nema druge do ovih bbc i skandinavaca koje su chandra, darling i mami preporucivali...

ja odustala od billions

Link to comment

Wayward pines je gledljiv do zla boga. Ne suviše pametan, kapiram da je vini sagoreo negde oko šeste epizode ako je pratio, ali gledljiv. Radnja je brza a zapleti i raspleti zabavni, lako se proguta ovih deset epizoda. Preporuka ako vam nauka nije suviše draga i ne shvatate je suviše ozbiljno. :D

 

Kraj je užasan, sumnjam da ću gledati drugu sezonu.

Edited by Ruxin
Link to comment

Eh da, greota ne dodati - melissa leo carica!

 

Neviđeno se dobro zabavlja ovde, skoro pa izombie nivo zabave (serija u kojoj se gotovo kompletna glumačka postava ludački dobro zabavlja i apsolutno je spektakularno za gledati :Hail: )

Link to comment

11.22.63

 

Gleda neko ?  Meni ovo super, mada ja sam subjektivan , volim time travel u bilo kom obliku  :s_a:  Još kad se na to doda vreme dešavanja , uf , kao da sam tamo.

Edited by elementary
Link to comment

Pogledao dve sezone Afere i koliko mi se prva svidela toliko se druga totalno razvodnila na nekoliko nepotrebnih strana.

 

Ubacivanje strane prica Helen i Kola su mi nepotrebne, da ne govorim koliko mi je ona iritantna debilka, dok Kol predstavlja mrtvo puvalo skrhano tragedijom zarobljeno u celjustima porodice (mislim na mamu i bracu) kojoj se jedva otrgne kao da je u pitanju gozila- a gle cuda oboje su predmeti obozavanja svojih najblizih i predmeti pozude okoline :puke:

 

Takodje sam finis druge sezone se moze nagovestiti miljama unapred i onaj momenat kad skontas da te vuku za nos do sledece sezone.

 

Oprostio sam im svo razvodnjavanje limunade radi one House of the rising sun scene. Kako je dečkonja potegao glasne žice. :hejlara:

Mana je što ima mnogo oscilacija i praznih dupliranja u drugoj sezoni, neke epizode tj. uglovi su totalno nepotrebni, promašeni i površno napisani.

Link to comment

Black sails su mi odlicni, ima svega- intrige, pomorstva, seksa, borbe za vlast, dobro/zlo...

 

slučajno poslato sa TT

 

jedino sto su malo dosadni...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...