Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Objasni mu malo bolje, nov je na forumu i sigurno mu nije lako da pohvata interne odnose.

 

g.han-city, meni je trebalo sedam godina da shvatim da kao i Broj jedan što ima crnu knjižicu u Alanu Fordu, isto tako crnu knjižicu ima i Vini. I kao što je u onoj Broja jedan upisano sve o svakoj osobi na planeti zemlji, isto tako je u Vinijevoj crnoj knjižici zapisano sve o svim serijama koje su ikada emitovane i koje će ikada biti emitovane. Retka je sreća koja obasjava nas koji čitamo ovaj forum, kada Vini prepiše po koji red iz te beskrajne riznice apsolutnog znanja, koju uvek nosi sa sobom...

Link to comment

Jel neko gledao People v. OJ Simpson? 

 

Gledao prvu epizodu juce. Kasting mi je problematican, Cuba kao O.J i Travolta kao Shapiro su mi promasaji. Schwimmer mozda lici na Kardashiana, ali kad progovori to je opet iritantni Ross.. Tuzioci deluju bolje.

 

Nisam odusevljen, ali gledace se..

Link to comment

gledo je vini sigurno. on je sve gledo.

 

Objasni mu malo bolje, nov je na forumu i sigurno mu nije lako da pohvata interne odnose..

 

Ne da jda te poplaši Ajantov tok svesti, g.-han city. Kad se jednom navikneš po automatizmu ćeš skrolovati dalje čim iskrsne avatar sa likom mačka Silvestera.

 

Gledao Marka Pola, bilo mi sranje iako stvarno lepo izgleda.

Link to comment

odgledala 5 sezona americkog shameless i ovo sto je snimljeno od 6. .....nista ludje nisam gledala, ovako me prikovalo za ekran i six feet under....odlicni su. ovaj sto glumi frenka je rasturio. mislim da mu je to zivotna uloga. uvek je glumio neke seprtlje i smetenjake, ali ovo je maestralno. pitala sam drugara iz cikaga da li se stvarno tako tamo zivi po predgradjima, a ziveo je neko vreme u south side-u i kaze...da, bas tako.

Link to comment

Ne da jda te poplaši Ajantov tok svesti, g.-han city. Kad se jednom navikneš po automatizmu ćeš skrolovati dalje čim iskrsne avatar sa likom mačka Silvestera.

 

Gledao Marka Pola, bilo mi sranje iako stvarno lepo izgleda.

:) 

Onda bi neka preporuka mogla da padne :) 

Link to comment

Može, naravno.

 

Ne gledaj TV serije. Nezahvalno je i razočaravajuće iskustvo u pitanju. Navući će te na kvarno, mislićeš da ti je dobro, mislićeš da se ide ka nečemu, a onda sledi jedno veliko ništa. OK, reći ćeš, jednom sam se opekao - više neću. Probaćeš neku drugu, ali uslediće isti ciklus formiranja uzaludnih nada, te zarivanja lica u šake pred glupošću što tuđom što svojom. Već zabrinut, uhvatićeš se za neki sasvim deseti izvor razonode - film, muziku, literaturu, internet forume (posebno zajebana stavka), žene, muškarce, domaće životinje, antidepresive i halucinogene i transcendentalnu meditaciju. Uzalud.

 

Sa vremenom će ti postati jasno da happy end ne postoji nikad, nigde, i ni u kom pogledu, da se sve što dotakneš pre ili kasnije pretvara u govno. Počećeš da tolerišeš samo ono što može da te nasmeje, makar na kratko, ma koliko glupo bilo. Ali onda će ti odumreti i osećaj za humor, što te vraća na početak. Televizija je pokušala da te natera da vidiš u kakvom se duhovnom glibu nalaziš, da ti pokaže jedini mogući izlaz, ali godine su morale da prođu da bi se rešenje iskristalisalo.

 

7564907958_de91886fab_b.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...