Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

+1

Specifičan humor ali nije teško progutati sezonu za dan, vozi to solidno - a Keni jeste jedna od zanimljivijih kreacija na TV u posljednjih nekoliko godina

"Fuckin' Toby" :D

Link to comment

још једаред да препоручим грајндера, literally најбоља активна хумористична ствар тренутно*

 

 

 

*уз сунчану филаделфију, разуме се

Link to comment

Meni je odlican Baskets.

 

+1.  Malo slabiji pocetak, ali su zadnje 2 epizode razbile.

 

Takodje, ko hoce da vidi odlicnu komediju neka pogleda Man Seeking Woman, pogotovu drugu sezonu koja sada ide.

 

Prijatno iznenađen sa Deutschland 83. Bilo mi malo čudno da RTL može da snimi ovako nešto.

 

Meni je Deuthscland 83 jedna od boljih serija koju sam gledao u zadnjih 2-3 godine.  Nadam se da ce je produziti u S2 - mogu da je prekrste u Deutschland 84/85/...

Link to comment

moram priznati da mi promice pominjana odlicnost njemacke 83.

sve mi deluje jako naivno i smesno, otprilike ko neka spijunska serija za decu. i izgleda jedva prosecno.

Link to comment

moram priznati da mi promice pominjana odlicnost njemacke 83.

sve mi deluje jako naivno i smesno, otprilike ko neka spijunska serija za decu. i izgleda jedva prosecno.

 

u prvoj polovini mi se svidjela, uz svu naivnost, onda mi se zainteresovanost polako topila, da bih finale prekinula na pola i zivjela u neznanju o kraju serije

Link to comment

gledala sam ja i najverovatnije ću nastaviti. a da sam impresionirana dotrčala bih ovde da to kažem.

 

edit: odgovor miloshu 76

Edited by mammy two shoes
Link to comment

Pogledao dve sezone Afere i koliko mi se prva svidela toliko se druga totalno razvodnila na nekoliko nepotrebnih strana.

 

Ubacivanje strane prica Helen i Kola su mi nepotrebne, da ne govorim koliko mi je ona iritantna debilka, dok Kol predstavlja mrtvo puvalo skrhano tragedijom zarobljeno u celjustima porodice (mislim na mamu i bracu) kojoj se jedva otrgne kao da je u pitanju gozila- a gle cuda oboje su predmeti obozavanja svojih najblizih i predmeti pozude okoline :puke:

 

Takodje sam finis druge sezone se moze nagovestiti miljama unapred i onaj momenat kad skontas da te vuku za nos do sledece sezone.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...