Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

uf. to znaci da se ni ne pokusava. zbog nebojse sam propatila vise nego ovi za got.

sto si jbt propatila?

ja odgledo 2, mozda 3, (do one kad se pojavi rozario) i posto sam skapirao da je i pored rozario po sredi bulja serija, lagano sam prekinuo.

Link to comment

sto si jbt propatila?

ja odgledo 2, mozda 3, (do one kad se pojavi rozario) i posto sam skapirao da je i pored rozario po sredi bulja serija, lagano sam prekinuo.

pa volim veoma nebojsu, kako da ne patim? ne znam postoji li ista sem rozario da valja, a ono dvoje treba u hagu da zavrse zbog tupavosti, nesarma i bljutavstine. dijalozi ko govedo kopitama da je pisalo, sve se objasnjava bar dva do tri puta i prepric, prepric, prepric. 

Link to comment

ovo ko da si ti pisao, samo finije. verovatno je i majk keri popizdeo, nigde se ne oglasava, sem onih par recenica na tviteru. sto posto je hipster folirant gejmen ovo odobrio.

 

Čovek je 100% u pravu, čak je izdržao sa serijom duže nego ja. 

 

Sumnjam da Gaiman ima ikakva prava na spin-off spin-offa, ali Carey je svojih 30 srebrnjaka sigurno uzeo. Kao što i taj Brogan kaže, potpuno je nejasno zašto je Fox uopšte hteo da otkupi strip. Po miltonovskom palom anđelu mogli su da izluče svoje telesne tečnosti za džabe, apsolutno im je nepotrebno ovih par površinskih detalja koje dele sa stripom.

 

Da sam ja bio taj prešmrkani TV producent-scenarista, ne bih ništa platio za strip; klub bi mi se umesto Lux zvao Flux, šankerka bi se umesto Mazikeen zvala Bazikeen, i gotovo, imam svoje autorsko delo.

Link to comment

pa volim i ja pa sam zato i prekino

 

pa jebiga, ja sam mazohista. i sve sam se nesto nadala da cu zaboraviti da gezina verzija postoji, kad ono, geza ispade bog za ovo.

 

Čovek je 100% u pravu, čak je izdržao sa serijom duže nego ja. 

 

Sumnjam da Gaiman ima ikakva prava na spin-off spin-offa, ali Carey je svojih 30 srebrnjaka sigurno uzeo. Kao što i taj Brogan kaže, potpuno je nejasno zašto je Fox uopšte hteo da otkupi strip. Po miltonovskom palom anđelu mogli su da izluče svoje telesne tečnosti za džabe, apsolutno im je nepotrebno ovih par površinskih detalja koje dele sa stripom.

 

Da sam ja bio taj prešmrkani TV producent-scenarista, ne bih ništa platio za strip; klub bi mi se umesto Lux zvao Flux, šankerka bi se umesto Mazikeen zvala Bazikeen, i gotovo, imam svoje autorsko delo.

 

gejmen se sigurno ovajdio, taj je sigurno tmovao svaku tacku i zapetu iz sendmena. a za kerija ne znam, negde sam citala da je isti agent koji je prodavao the girl with all the gifts tapnuo i ovo u paketu, ali nije bas bio neki verodostojan izvor. mislim, drago mi je da je uzeo pare, ali mi je sad strepnja dublja nego nada da nece zasrati i darovitu devojku.

Link to comment

gejmen se sigurno ovajdio, taj je sigurno tmovao svaku tacku i zapetu iz sendmena. a za kerija ne znam, negde sam citala da je isti agent koji je prodavao the girl with all the gifts tapnuo i ovo u paketu, ali nije bas bio neki verodostojan izvor. mislim, drago mi je da je uzeo pare, ali mi je sad strepnja dublja nego nada da nece zasrati i darovitu devojku.

 

Pa jel valja ta Darovita? Sramim se priznati da mi se gotovo ništa što sam probao od Kerija nije svidelo osim genijalnog Lucifera. All His Engines mi je bio meh, Unwritten sam batalio negde polovinom, Neverwhere je tako 1/1 pretabačen Gejmen da bi mene bilo sramota da se ispod toga potpišem, Crossing Midnight se jedva sećam ali znam da me je razočaralo...

 

Za Gaimana ne znam, on se u Lucifera tokom godina baš nije mešao dok je za neke druge adaptacije svojih ipova (npr. Books of Magic) stalno nešto piskarao predgovore i drndarao o saradnji i ovo i ono. 

 

Istrolovasmo ljudima televizor.

Link to comment

Ne smeta meni PJH profesionalni promiskuitet, svašta, samo mi neobično a nisam ni čuo da je sa Parišom bila involved.

 

Ja ću Preachera pogledati jer se stripa slabo sećam, a i nisam bio nešto sečem vene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...