Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Tzv. Lucifer je najgore đubre koje sam poslednjih godina gledao. Tri prazna mesta posle pa onda eventualno Game of Thrones, ništa mu nije ni prineti.

 

house of cards treca sezona?

Link to comment

Nope. Tu je negde u GOT teritoriji, ali Lucifer je za klasu iznad po bedastoći. 

 

Jebote, originalni pali anđeo dolazi u Los Anđeles da rešava zločine. Sa smarmy britanskim akcentom. Sa dijalozima koje kao da su Cock Merchants pisali.

 

Znači, iz apsolutno genijalnog stripa su uzeli minimum minimuma, sve ostalo bacili u vodu i zamenili svojim autorskim govnarijama. 

Link to comment

:lolol:

 

:ajde:

 

:0.6:

 

Tzv. Lucifer je najgore đubre koje sam poslednjih godina gledao. Tri prazna mesta posle pa onda eventualno Game of Thrones, ništa mu nije ni prineti.

 

Obraća mi se osoba koja gleda Game of Thrones tako da se osećam nekompetentnim da joj odgovorim, obzirom da nisam video ni jednu epizodu toga serijala i svega sam nekoliko puta u gradu video osobe koje su čitale knjige...

Link to comment

Tog nebojsu sam zaboravio da nastavim da gledam posle pete, šeste epizode, toliko me je ostavio po strani od svakog zanimanja.

 

uf, ja svakodnevno vidjam osobe koje citaju knjige, sto elektronske, sto u papiru.

 

Zato što se družiš sa kriminalcima...

Edited by Ajant23
Link to comment

Pa, gori je jedino ako juriš visoku estetiku televizijskih serija, ukoliko išta tako postoji. Ali, onda ti je većina serija ionako glupost koju televizije puštaju u pauzi između reklama...

Link to comment

jel gori lucifer od nebojse?

mada mi je ovaj tip toliko gadan, jebote maneken da glumi lucifera.

 

Nisam gledao Daredevila, ali smarmy Brit je još i najmanji problem Lucifera. Rešava zločine, ej! Pomaže misterioznoj policajki, za koju smart money kaže da će se ispostaviti da je TV verzija karikatura male Elaine Belloc. (U stvari možda se to već i desilo, prestao sam da gledam.)

Link to comment

Nisam gledao Daredevila, ali smarmy Brit je još i najmanji problem Lucifera. Rešava zločine, ej! Pomaže misterioznoj policajki, za koju smart money kaže da će se ispostaviti da je TV verzija karikatura male Elaine Belloc. (U stvari možda se to već i desilo, prestao sam da gledam.)

 

ovo ko da si ti pisao, samo finije. verovatno je i majk keri popizdeo, nigde se ne oglasava, sem onih par recenica na tviteru. sto posto je hipster folirant gejmen ovo odobrio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...