Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Prva epizodaje dobra, drugu nisam odgledao jos... Vredi za sada

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

Thx!

 

Vidim da je sinoc bila i 3. epizoda - sad cu da kupim sve 3, pa da pogledam veceras...

Link to comment

Gleda li neko Billions? Je li cemu?

Posle tri epizode, izgleda dobro, interesantno.

 

Čekam da počne American crime story, ono oko slučaja OJ Simpsona, kao i sreda i četvrtak "Madoff" na ABC-u.

Link to comment

не, али кад си је већ поменуо... што се тај топик налази на филму?

zato sto sam glupi Starac a pretraga foruma nije nista pronasla :(

Link to comment

gledala sam. bilo mi zanimljivo kakva bi partizanska filmicina s junacinama s ovom pricom izasla iz sfrj kinematografije, a ovako nesto ravno bez emocija iz skandinavske. 

Link to comment

E, odgledao ja taj Jordskott.

 

Jebem li ga, nije se tako najavljivao ni prodavao, nije ispao kao klasična skandi krimi serija, ali ok vozi. 

 

 

 

 

Za:

- Kamera odlična, produkcija solidna.

- Predjeli jebu kevu.

- Drži pažnju. 

- Ima taj ritam i tvistove i dramaturgiju klasične skandinavske serije (što mi je istovremeno i mana)
- Dobar taj dark atmosphere

 

Protiv:

- Malo previše fantastično (i konfuzno) za moj ukus, previše tih raznih vrsta kreatura

- Likovi ne baš razrađeni.

- Neki Deus ex machina momenti (tipa hajde da još jednom pređemo crime scene da vidimo jesmo li šta propustili, vidi, dokaz, trag)

- Neke nelogičnosti u priči i ponašanju likova (tipa kad ovoj nesretnici ponovo otmu dijete, ona nastavlja sve svoje aktivnosti po starom, kao da se maltene ništa nije desilo. Plus za nekog ko je kao pripadnik štokholmskog SWAT-a previše puta je dobila po glavi i ostala "jebena stranka")

- Kad se malo uđe u šemu tih skandikrimi serija, onda ti silni obrti nekako izgube na snazi i svježini

- previše angažovano ali to je fora valjda svih tih serija

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...