Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

uh, na poslednjoj SOA epizodi sam malo i vriskao od uzbudjenja! sutra ce biti krvi...

Gde ima da se nadje (na jednom mestu) spisak datuma emitovanja vecine serija a da to nije w3.tv.com
ja volim http://next-episode.net/, najlaksi mi je za pracenje upcoming epizoda. samo odaberes sve serije koje pratis i imas ih boldovane koje su bile juce/danas/sutra. Edited by scab
Link to comment
Verujem da neko ko je imao razumevanja za ovo djubre, istovremeno ima i dara da kvalitetno dozivljava kao nekvalitetno.
Henkok je u prvih 45 minuta jedan od najboljih filmova proslog leta!
Čanak ti je Son of Anarchy.
ajde sto si do sada voleo sve gay sto je izaslo, ali sada i na ovu feg patetiku da se primis.... sredim ti godisnji pas na hiphophoneys.com da se povratis Edited by Hustler
Link to comment
Jel' gledao neko 'V' pilot? Verovatno su potrosili dosta love, ali je stvarno solidno uradjen.
Preuzimaš li odgovornost preporuke?Šta beše poslednja FF? Ono sa Halloweenom? Meni nije bila dosadna, ali istina je da je serija pre za guilty pleasures fioku, nego za omiljene serije.
Link to comment
meni je ovaj FF bio skroz ok ... ne znam zasto imate toliko velika ocekivanja od ove serije
Ja sam slabo gledao serije u poslednjih 10 godina uopšte i onda na preporuke gledao nizom Dexter, Lost, Wire, True Blood...dakle, ja sam razmažen i imao sam prevelika očekivanja, ali sad sam debelo snizio kriterijum i gledam je dalje samo zato što sam počeo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...