Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ma da, ima potencijala, Blackbeard npr. stvarno dobro deluje. Flint i njegovo tutumračenje "Engleska mi ubila ženu, zar njojzi sada da se predam, e neću" su verovatno najslabiji delovi.

Link to comment

Meni u toj seriji fali više ženskih likova. Trebalo bi da ubace piratski brod sa isključivo ženskom posadom...

 

Eh, jeste, umem i ja da budem feministkinja  -_-

Link to comment

E baš me sam se obradovao kad sam video, skroz sam zaboravio na to. A onda pogledao prvu i momentalno se smorio. Setio sam se koliko me nerviraju sumanuti nivoi demokratičnosti na piratskim brodovima - Flint i Silver bukvalno sve što govore i rade gledaju kroz nekakvu PR prizmu, jebote, kao da su Premijer Reformator i njegov PPV umesto krvožedni kapetan i njegov makijavelistični šef posade. Beskrajno paradiranje i deklamovanje, stvarno je kao neki stranački miting. Još kad krene da se obraća posadi intentivnim šapatom, oni ga sve naravno čuju bilo gde da se na brodu nalaze... ili možda statisti baš zato imaju potpuno nezainteresovane izraze lica, glume gusare koji nemaju pojma šta se dešava i o čemu se priča?

Haha, u pravu si ali to valjda hoće da prikažu kako su pirati toliko slobodni i zajebani da stalno preispituju kapetana, eno ne možeš ni parama da ih nateraš da poprave kulu.

Link to comment

@Ajant: Realno. Al' da budu uverljive, sve onako ružne i bezube od skorbuta.

 

O jebala ih popravka kule, kako li sam zaboravio da se požalim na ropstvo. Ne znam da li ste čuli ali ropstvo totalno nije kul. TV se još od Robinje Isaure trudi da nam to predoči, a mi eto nikako to da pohvatamo. 

 

Ovde se dva pirata kapetana polomiše da jedan drugim opišu koliko je ropstvo grozna fuj bljak stvar, i kako oni to nikad ne bi, samo sad im baš trebaju neki crnci za radnu akciju, ali inače nikad ne bi, prosto im se gadi, nije to u redu, treba poštovati povelju UN koja garantuje ljudima svih boja i tekstura ista prava, retroaktivno 200 godina unazad. 

Link to comment

Kreće serija Billions, a u poslednje vreme sam počeo da gledam seriju The Affair. Ima li da još neko prati The Affair?

Počela sam večeras da gledam  od S1E1. Kad malo odmaknem, javljam impresije.

Link to comment

Odgledao "Deutschland '83".

 

Meni baš legla. 8 epizoda, fina špijunska vožnja. Ne bi prošla Weenie test, ima ihaha naivnosti, ali valjda sam navikao na moderne američke špijunaže koje su uvreda za mozak, pa sam ovde bio u oproštavajućem modu.

Link to comment

Što ne bi prošla, ja odgledao dve epizode i nemam zamerki... ako zažmurimo na neobjašnjivu pojavu zavodljive kineske nindža špijunke asasinke koja je neobjašnjivo pokušala da ubije protagonistu i efektnim fejlom ga u stvari spasla.

Link to comment

Što ne bi prošla, ja odgledao dve epizode i nemam zamerki... ako zažmurimo na neobjašnjivu pojavu zavodljive kineske nindža špijunke asasinke koja je neobjašnjivo pokušala da ubije protagonistu i efektnim fejlom ga u stvari spasla.

 

Pa ono, sačekaj malo :D A da jes, ta nindža je bila malo sumanuta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...