Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledah prvu sezonu The Affair.

 

kolko si maramica potrosio dok si geldao? ja sam moroa da prekinem posto sam dva puta po epizodi morao dao wc-a.

Link to comment

pocela serija billions sa ultimatly sexy damian lewis. tu su giamatti, akermanka i meni do sada nepoznata maggie stiff. za sada mi se svidja, puna je preokreta

Edited by mustang
Link to comment

Luter IV sezona ima samo 2 epizode?

Da li su sezone povezane ili moze svaka za sebe da se gleda?

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

    Povezane su i sa prethodnim sezonama, predlažem da se podsetiš. 

Link to comment

Konacno je krenula 3. sezona Black Sails. Nadam se da ce biti na nivou prve dve sezone. :happy:

 

E baš me sam se obradovao kad sam video, skroz sam zaboravio na to. A onda pogledao prvu i momentalno se smorio. Setio sam se koliko me nerviraju sumanuti nivoi demokratičnosti na piratskim brodovima - Flint i Silver bukvalno sve što govore i rade gledaju kroz nekakvu PR prizmu, jebote, kao da su Premijer Reformator i njegov PPV umesto krvožedni kapetan i njegov makijavelistični šef posade. Beskrajno paradiranje i deklamovanje, stvarno je kao neki stranački miting. Još kad krene da se obraća posadi intentivnim šapatom, oni ga sve naravno čuju bilo gde da se na brodu nalaze... ili možda statisti baš zato imaju potpuno nezainteresovane izraze lica, glume gusare koji nemaju pojma šta se dešava i o čemu se priča?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...