Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

And Then There Were None (2015)

 

Gledljivo, ali je bezveze. Flešbekovima razbijeno jedinstvo mesta, jadnim komentarima samo ironično raskrinkana misterija koja nije ni razvijena. Atmosfera je samo prozaična i dekorativna maska jedva postojeće drame koja hramlje između odsustva volje da se prihvati i slabih misaonih konstrukata koji kao komadi mermera dospevaju sa svih strana iz kamenoloma lego igračaka...

Link to comment

Ovaj Braquo je do jaja. Prve dve epizode su teško sranje i zamalo da me to odvrati od daljeg gledanja. Taj uvod u celu priču im je očigledno bio problem, inače je posle super.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

dojčland 83 dobar, naivan kao osamdesete, ali manje naivan od amerikanaca, na momente predvidljiv("pištolj" u drugoj epizodi obavezno opali u petoj) nedovoljno razvijeni sporedni likovi...

ali i pored svega zabavan za gledanje i drži pažnju

Link to comment

samo 6 epizoda :(

 

Cini mi se da cu ponovo da gledam od prve sezone :)

svaka sezona je od samo 6 epizoda. engleski format.

gledao sam skoro sve ponovo, odlična je serija.

Link to comment

serija je u principu uzasno konsistentna, ali ova zadnja sezona je ipak najbolja. tacno se vidi da su ubacili sve najludje ideje s kojima nisu smeli da rizikuju ranije.

Edited by Calavera
Link to comment

serija je u principu uzasno konsistentna, ali ova zadnja sezona je ipak najbolja. tacno se vidi da su ubacili sve najludje ideje s kojima nisu smeli da rizikuju ranije.

-1 na sve.

 

Peep Show je žestoko varirao u kvalitetu tokom godina, ova poslednja sezona je sasvim dobra, veliki upgrade u odnosu na prethodnih par, ali ipak nije ni prineti ranim radovima. "Najluđe ideje" my shiny metal ass.

Link to comment

ja sam prvih osam sezona odgledao u cugu pre nekih godinu dana i mogu da potvrdim da nemas pojma o cemu pricas -_- sve je kvalitet, ovo u sredini samo nesto manji.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...