Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Inspektor Montalbano - zavisnost na prvi kadar...

 

Baja voli da popije dobro, da pojede, zene se lepe za njega, vozi talijansko auto, resava slucajeve, zivi pored mora, pije espreso a talasi biju ispod terase...

 

Zavrsava se serijal na Fox crime uskoro, skinuo kupio u zalivu sve sto je moglo da se skine kupi...

Link to comment

gleda mi se making a murderer, netflix-ova serija, pisa da su izasle sve epizode 18.12. a nema ih u zalivu i kikesu.

Izasli prevodi na srb/hrv za 3 epizode

Link to comment

Druga je tek ludački dobra, počinji odmah.

 

A smanjuje se to podrigivanje vremenom, stvarno su umeli preterati na početku.

Ili se makar čovek adaptira pa smeta :D

 

Ja sam se ponadao da ću da se naviknem, ali nikako jebote. Bar da ima neko objašnjenje iza toga, neki lore da ublaži iritaciju, nekih 2,600 wiki reči o tome kako Rika muči gorušica...

 

Nego, prepozna li Hirscha u gornjem videu?

Link to comment

Ja sam se ponadao da ću da se naviknem, ali nikako jebote. Bar da ima neko objašnjenje iza toga, neki lore da ublaži iritaciju, nekih 2,600 wiki reči o tome kako Rika muči gorušica...

 

Nego, prepozna li Hirscha u gornjem videu?

Tek sam sad pustio.

Pozno bi ga međ iljadu kreatora animiranih serija  :wub: 

 

A lore mu valjda dođe nešto ovako

Link to comment

Mislim na in-game lore, naravno <_<

 

Ako te ne privlače nerdy pevačice bujnih grudi, evo ti malo filozofiranja. (Meni je ovaj uspeo da spojlira kraj druge sezone, ali ti si to već gledao pa si bezbedan.)

 

Link to comment

 

 

It takes between seven and nine months to film a season and the episodes are often shot in two or three batches to accommodate late changes to the scripts, which are inspired by real cases. The showrunner, Anne Landois, consults the police, prosecutors, lawyers and a judge while researching the series. “The sixth season,” says Proust, “will be about corruption” – in the law, the police and in the characters’ personal lives. “We will start shooting in May so you have to be patient.” This means UK audiences are unlikely to see it until 2017. At the end of season five, the pregnant Berthaud suffers a severe stab wound. Is she going to be OK? “What do you think she could be?” laughs Proust. “You think that she could be happy? You think we are going to tell a story about, ‘Oh, everything is nice in our nice world, our pink world’? … It’s not possible.”

 

http://www.theguardian.com/stage/2015/oct/21/spiral-caroline-proust-view-from-the-bridge-ivo-van-hove

Link to comment

да се прекрати година и по чекања

 

giphy.gif

 

14. јануара на малим екранима ваших смартфона, фаблета и таблета

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...