Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odbindžovah Unbreakable Kimmy Schmidt. Iako mi nije jasam hajp (da je jedna od najboljih serija prošle godine), serija je sasvim OK. U stvari, kako epizode odmiču, tako ima više smešnih momenata.

Link to comment

the knick - sjajan :) od izbora muzike do glumaca. 

 

valjda mi i pase, slicnost, ta politicka nekorektnost, sirovost i iskrenost dijaloga. toga skoro da nema uopste danas. strast prema zeljama svojim. svako ima svoj put. 

 

interesantna paralela prve i poslednje epizode/smrt

 

i ne znam, ali ja sam se na nekim vrlo krvavim scenama smejala ili da kazemo ozbiljnjim (npr. ispovedanje u crkvi). 

steta sto su zavrsili. koliko sam procitala soderberg i oven nece biti u sledecim sezonama (ako nadju kupca). rad kamere (kao da viri voajerski i boja slike su vrlo soderberg stil). 

Link to comment

to mi je jedan od omiljenih videa :)

 

muceni voditelj i cela ekipa su posle ovoga popili otkaz

Voditelj nastavio da radi ka DJ na nekoj radio stanici. Serija ima dve sezone, ukupno dvadeset epizoda, toplo preporucujem. Ima i ono kad muz i zena prvi put probaju analnoga™, pa posle pred kamerama sabiraju utiske ili emisija gde televizija upada u kuce obicnim ljudima i tako. Za taj klip su mnogi mislili da je to stvarnos', mislm da ga je Leno pustao u svojoj emisiji.

Link to comment

Odgledao prvu sezonu Rick & Morty za tri dana, stvarno je odlično iako mi se smučilo neprestano podrigivanje. 

 

 

Sad treba ostati fokusiran i ne zaboraviti da postoji i druga, kao što sam zaboravio u Bojack Horseman slučaju :isuse:

Link to comment

Druga je tek ludački dobra, počinji odmah.

 

A smanjuje se to podrigivanje vremenom, stvarno su umeli preterati na početku.

Ili se makar čovek adaptira pa smeta :D

Link to comment

почео toast of london,тј. прешао прву почео другу сезону, врло нелоше, слично снаф боксу по стилу хумора, ко готиви мет берија свидеће му се и ово остварење

 

https://www.youtube.com/watch?v=nYjE8wPyu4Q

 

а погледао и финале сезоне еша против злих мртваца, и нисам сигуран шта да мислим о томе 

Edited by Dionysos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...